Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy gond lehet?

Szerintetek nagy gond lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18án pozitív lett a tesztem, február 22én volt az utolsó menzeszem, kértem időpontot magánnődokihoz, viszont 24én este elkezdtem vérezni (rózsaszínes folyás), rohantunk az ügyeletre, mert már volt egy vetélésem, féltünk, hogy megint az történik.

Ott azt mondta a doki 4hetes vagyok, magzatvizzel teli petezsakot lat, semmi mast, gravidát és velfemet ajánlott.

Elis múlt a vérzés igazából, szinte semmi volt. Viszont ma reggel ébredés után észre vettem, hogy élénk vörös színű vérzésem van, több mint pénteken, újra mentünk az ügyeletre. Sajnos a doki majdhogynem lebaszott, hogy oda mentünk, mert ezzel a panasszal nem oda kellett volna, hanem majd időponttal a rendelésre. Megvizsgált, külön semmit nem mondott a papiromon az van, hogy 11mm petezsák, 2,4mm YS. (ezt szikhólyagnak gugliztam ki) meg 22mm folliculus illetve feljebb írja, hogy gyulladt portiohám.

Nagyon nem magyarázta el mi mit jelent. Adott még egy beutalót, azzal rögtön vérvételre kellett mennem, az asszisztens magyarázta el, hogy rh összeférhetetlenséget néznek majd a vérvételen. Az eredményt nem adták ide a kórházban, mert hazamentek mire mentem érte, az eeszt oldalán egyenlőre még nem találtam meg

Kaptam gyógyszert is duphastont. A vérzés nem teljesen állt el, gyenge menstruációhoz, barnás, pirosas folyásnak tűnik, viszont már nem fáj a mellem, ahogy eddig, a hasam sem olyan gyakran, nagyon aggódom.

Valaki járt már hasonló cipőben? Esetleg valami jó tanács?



#terhesség #teherbeesés #vetélés #folyás #Rhösszeférhetetlenség
2022. márc. 28. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Szedjel Rutascotbint 3x1-et illetve huvelyi progit.

Egyelore mast nem tudsz tenni.

2022. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ első

Azokat csak doki tudja felirni? Vagy kiváltható simán is?

2022. márc. 28. 16:59
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem adtak progeszteront?
2022. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Duphastonreceptet kapta m 2x1et kell szedni, elvileg az progeszteron tartalmú, de semmit részleteset nem mondott a doki
2022. márc. 28. 17:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Nem a legerőssebb, de hátha ennyi is segít.
2022. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek az segítene, ha kiiratnám magam betegszabira? Jobb ilyenkor otthon pihenni vagy inkább jobb folytatni a megszokott hétköznapokat?
2022. márc. 28. 17:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A pihenés sosem árt. Már csak azért is hogy nyugodtabb legyél. Ha megteheted akkor szerintem igen.
2022. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy hamar elmúlik a vérzés és minden rendben lesz!
2022. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A Rutascorbin vény nélkül kapható, érfalerősítő. Nekem azt is adtak a progi mellé. Ártani nem árt.
2022. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az a furcsa amúgy, hogy nem folyamatos a vérzés, hol van, hol nincs...
2022. márc. 28. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!