Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még lehetek terhes? Menzesz...

Még lehetek terhes? Menzesz előtti napokon negatív teszt?

Figyelt kérdés

29-30 napos ciklusaim vannak és ma van a 29. nap, de nem bírtam tovább várni, reggel teszteltem, viszont negatív lett. 10-es erősségű David márkajú teszt.

Azért gondoltam, mert most kicsit mások a pms tüneteim, és mondom talán végre összejött.

Szerintetek még azért van esély?

Mennyire megbízható ez a teszt?

Azt írja amúgy a tájékoztatója, hogy a fogantatástól számított 10. naptól már kimutatahatja a terhességet.



2022. ápr. 5. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2022. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem később volt az pvulációd szerintem sem valószínű.
2022. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
De amúgy drukkolok, hogy tévedjek, most írtam kiénis ezzel kapcsolatbanegy kérdést, szintén a 29. napon vagyok :)
2022. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

A david nagyon nem 10 es kb annyira látszik rajta mint a 25 ös x epilen.


14 napi, 1 nappal nem várt előttiek.


[link]

[link]

A davidon alig látszik csak, száradás után inkább.

2022. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még lehet, többen is írták hogy csak több napos késes után mutatta ki nekik.

Én a nemvárt után két nappal teszteltem negativat de úgy néz ki mégis terhes vagyok.

2022. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4vagyok

Ma délután a nem várt napján jó látható, nem olyan mint a tegnap reggeli.


[link]

2022. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, két nappal menzesz után negatív volt a teszt, gondoltam meg fog jönni, el is engedtem a dolgot de továbbra sem jött meg ezért ma reggel teszteltem újra, erős pozitív lett! Most tartok kb. 14 nap késésnél! Bár a doki szerint később fogant.
2022. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok! En 3-as vagyok, nekem megjott. Kerdezo, nalad mi a helyzet?
2022. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!