Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz vagy baba lehet...

Menzesz vagy baba lehet ultrahangon?

Figyelt kérdés
Nem várt napján mentem dokihoz egyeztetés céljából, akkor a tesztem negatív volt most 2 napja késik és ma reggel is negatív lett a teszt. Az ultrahangképen egy vastagabb és szélesebb ovális alakúra hasonlító csíkot láttam, de a doki nem mondott semmit. Ez a menzesz lesz vagy lehet majd baba szerintetek?
2022. ápr. 7. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 hetes terhességet nem mutat semmilyen ultrahang sem.

Több negatív teszted is van, az orvos sem mondott semmit… szerinted ez mind terhességre utal? Én értem, hogy nagyon vágysz rá és kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön, de a józan eszedet nem kell elhajítani 2 nap késéstől…

2022. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki mondta volna, ha terhességet lát. A teszted is negatív. Még pozitív tesztnél se lehet látni semmit egy ideig.
2022. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom persze :) csak ilyenkor nem voltam még dokinál és kíváncsi voltam hogy amit én láttam a gépen az esetleg utalhat-e majd terhességre...mert lehet később volt az ovu stb és nagyon fáj a derekam és a cicim..
2022. ápr. 7. 12:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs terhesség, mert a teszt már mutatta volna.
2022. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az uh-n semmi nem utalhat terhességre, amíg negatív a teszt. A beágyazódást követően kezd termelődni a hcg, előtte nem is a méhben van, hanem a petevezetékben vándorol. Pozitív teszttel nekem 2 hét után se látszott még semmi, csak rá 2 hetre.
2022. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a petefészkedet láttad az uh-n.
2022. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahangon a vastag ovális csík lehetett a méhed, ezen belül a vékony ovális csík a méhnyálkahártya.


Vagy lehetett a petefeszked is, az egy-egy szürke ovális foltnak látszik, ha vannak benne tüszők vagy ciszta akkor azok kérek fekete foltocskák.


UH-n akkor látszik valami ha legalább 1500 a hcg. Az érzékeny otthoni tesztek már 10-es hcg szintet kimutatnak.

2022. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes volnál már minimum halvány pozi teszt is volna.Nem bántásból de ez így működik és 2 naponta erősödik a teszt ha nő a hcg szint.Ezek tények és magam is tapasztaltam hogy ez így van.
2022. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Még ne mondj le róla, nekem is később fogant! 02.26-ra nem vártam, 29-én full negatív volt a teszt pedig az a fura hogy még tüneteim is voltak! Több tesztet nem csináltam hanem 04.07-én közel másfél hét késéssel elmentem dokihoz. Nem látott semmit csak nagyon vastag (23mm) nyálkahártyát. El is keseredtem, hogy megint nem sikerült de azt mondta azért csináljak egy friss tesztet pár nap múlva. Feleslegesnek tartottam, mert meg voltam róla győződve hogy ebből már nem lehet semmi, biztos csak hormonzavarom van. Végül rávettem magam a tesztre mert szerettem volna íratni gyógyszert amitől meghozza a vérzést. De erre nem kerülhetett sor mert legnagyobb meglepetésemre a mai tesztem egyértelműen pozitív.
2022. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a tegnap reggeli. Most pedig nem tudok aludni.
2022. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!