Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5. én voltunk együtt a...

Ha 5. én voltunk együtt a párommal védekezés nélkül, akkor mára kimutatná a teszt, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
És milyen tüneteket érezhetnék már?
2010. szept. 15. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
12:29es vagyok!eggyet értek veled teljes mértékben kedves kérdező mi nekünk is lassan 4. éve lesz hogy probálozunk meg orvosról orvosra járuk!szerintem mindenki vagyis sokan ha meg a környezetükben kicsit körülnéznek mindenhol van legalább egy kis korú vagy épp olyan fiatal akinek be csúszott szó szerint ami hogy öszinte legyek engem zavar!de sok szerencsét kívánok neked is meg sajnos igy kell hogy írjam minden sorstársnak is!mielöbbi baba várást mindenkinek!
2010. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!