Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első szülés utánra milyen...

Első szülés utánra milyen megbízható fogamásgátló módszereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyógyszert még nem szedtem,27 vagyok.Még szoptatok is,remélem jó sokáig.A babám 2 hetes.
2010. szept. 15. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A baba 10 hetes koráig biztonságos, tehát a hat hetes kontrolltól még négy hetetek van, utána mi óvszert használtunk még sokáig, de ez persze függ a férjed rugalmasságától is...
2010. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy a óvszer nem lesz jó nekünk.Kényelmetlen...
2010. szept. 15. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi biztonságos?10 hó van az ismerőseim gyerekei közt...szoptatott.Hülyeséget ne írj!!!
2010. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem írok hülyeséget, a tíz hónap pont kijön, egy-két héttel előbb született a második baba. A tíz hetet viszont napra komolyan kell venni...
2010. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább a dokidat kérdezd! :) Már van olyan fog.gátló amit szoptatás alatt is lehet szedni. Én egyedül a tabiban bízok, semmi de semmi másban :( tapasztalat
2010. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
senki se jött korábban.egyszer voltak együtt.
2010. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van olyan fogamzásgátló, amit szoptatás alatt is lehet szedni. Esetleg spirál.
2010. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 eszo ***** válasza:
van vami új cucc is..jajj nem jut eszembe a neve..de ilyen hüvelyöblítés formályában kell csinálni, és 8 percig kell bennttartani..jajj hogy is hívják..majd eszembe jut megírom a nevét..
2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Én elkezdtem szedni az Azáliát. Hát, majdnem elapadt tőle a tejem. Abbahagytam egy hét után, igaz, kidobtam majdnem 7000 Ft-ot, megmaradt 2 levél tablettám, de a babóm fontosabb. Úgy tűnik, sikerült visszafordítanom a folyamatot, homeós bogyót, laktoherbet kellett bevetnem az ügy érdekében. Nagyon megilyedtem. Ennek tetejébe ahogy abbahagytam, másnapra meg is jött, pedig eddig nem volt.
2010. szept. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ösztrogénmentes fogamzásgátlót szedhetsz.
2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!