Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első szülés utánra milyen...

Első szülés utánra milyen megbízható fogamásgátló módszereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyógyszert még nem szedtem,27 vagyok.Még szoptatok is,remélem jó sokáig.A babám 2 hetes.
2010. szept. 15. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt is... csak lemaradt...
2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cerazette tablettát lehet szoptatás mellett is szedni. Nagyon jól működött, tej termelésben nem zavart, babám ugyan úgy elfogadta. 6 hetes kontrollon ajánlotta a dokim. Nem kell szünetet tartani a levél beszedése után -28szemes, mint a hagyományos tabletta mellett (21+7). Nálam a menstruációt megszüntette. (Azon kevesek közé tartoztam, aki a szülés utáni első hónapban már menstruált.)
2010. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szintén a Cerazette-t szedtem, nagyon bejött, 14 hónapig szoptattam mellette (tejem utána is maradt) és amikor abbahagytam, mert kistesóra vágytunk, utána simán teherbe estem újra. Semmi panaszom nem volt mellette, és nekem szintén nem jött meg, amíg szedtem.
2010. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!