Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezès előtt állók. Min...

Babatervezès előtt állók. Min változtattál,most ,hogy babát tervezel / terveztek? Étkezés ,sport ,fogyás előtte ,vitaminok. Hogyan készülsz a terhességre? Jobban odafigyelsz most "mindenre ", vagy minden marad a "régiben "?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem marad a régiben minden.Illetve szedtem czeizel vitamint,de elfogyott,már azt sem szedem.Van itthon folsav,azokat még bevedzem.A férjemmel futni tervezünk,de nem a baba miatt,hanem mert fogynom kell!6 hónapja próbálkozunk.
2022. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Igazából semmin, relatíve egészségesen élünk, és bár nem vagyok nádszál, 2-3 kilónál több súlyfeleslegem sincs. Szerintem aki nem rendelkezik jelentős túlsúllyal, vagy pedig nem folytat nagyon egészségtelen életvitelt, annak nincs értelme bármin is változtatnia...
2022. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Na ez az úgynevezett "rástresszelés".

Ne csináld, többet ártasz vele, mint azzal ha ha ugyanúgy megeszed a mekis hambid és iszol a görbe hétvégén a haverokkal.


(Egy dolgot tényleg abbahagynék ha csinálod, a dohányzást.)

2022. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Fél évvel azelőtt, hogy elkezdtünk próbálkozni, leszoktam a cigiről. Ez minden
2022. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
#1 vagyok.A dohányzást kihagytam,mivel én nem dohányzom!Azt tényleg hagyd abba,ha élsz vele és a férjed is!Nekem egyedüli káros szenvedélyem a ☕😋imádom!Terhesen mondjuk nem bírtam inni,de az mehet terhesség előtt is és alatt is napi kettő,aki bírja.
2022. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak káros szokásaim, függőségeim, hobbi szinten mozogtam, bár volt némi súlyfeleslegem, az étkezéseim mindig is változatosak, normálisak voltak, vitaminokat eleve szedtem... Szóval nem is változtattam semmit. A férjem eleve mindig is egészségtudatosabban élt, mint én, így nála sem volt indokolt ilyesmi. Első hónapban össze is jött a baba, heteken belül megszületik. Az első trimeszterben 4 kilót fogytam, azóta összesen +8 kilónál tartok a teherbeesési súlyomhoz képest. Problémamentes a terhességem, pedig a 30-as éveim derekán járok.

Szóval szerintem ha nem vagy dohányos, alkoholista, nem drogozol, nincs pl. inzulinrezisztenciád vagy más, komoly odafigyelést igénylő betegséged, illetve ha nem rendelkezel jelentős súlytöbblettel, akkor teljesen felesleges "készülnöd" a terhességre. Egyedül a babatervező vitaminnak látom némi értelmét - ezt én nem szedtem, mert álmodni sem mertem, hogy ilyen hamar összejön a baba.

2022. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs káros szenvedélyem, és mindig is változatosan táplálkoztam. Évente járok nőgyógyászhoz, minden értékem rendben van. Nem változtatok semmin. Nemsokára ismét esedékes az éves vizsgáalt. Ott megbeszélem a dokival, kell-e valami extra vitamin, vagy ilyesmi. Ha nem, akkor marad minden a régiben.
2022. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. ápr. 13. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Elmentemnogyogyaszhoz, nezettem hormonsort (IR-em es PCOsom volt, tunetmentes vagyok). Jol is tettem, kiderult a pm-alulmukodes. Dieta, aviba torna, csaladallitassal keszultem, meg termekenysegi jogagyakorlatokat is csinaltam. Hipp Natalt szedtema tervezett honap elotti negyedik honaptol. Az elso honapban megfogant a nsgyobbik gyerekunk.
2022. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó..!Ennek ugrj neki mégegyszer magyarul!🤦
2022. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!