Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jart valaki ugy, hogy menstrua...

Jart valaki ugy, hogy menstruacio itan 1.5-2 hettel barnas rozsaszines pecsetelese volt es kesobb kiderult, higy terhes?

Figyelt kérdés
Menstruacio utan kb. 1.5-2 hetre volt par napig barnas, rozsaszines pecsetelesem. Mar 9 napja kesik, de terhessegre utalo jelek nem nagyon vannak. Egy kicsit erzekenyebb a hasam alja, meg picit szurkal. Eddig minden honapban volt pms tunetem, es most az sincs. Csinaltam du. egy tesztet ami persze negativ lett, reggel csinalok egy masikat. Ma du. a petefeszkemnek kezdtem el erezni vmit, mint mielott megjon. Mas is jart mar igy?
2022. ápr. 12. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, az ovu járhat vérzéssel. 9 nap késésnél viszont már rég pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Nem valószínű a terhesség, és szerintem ha ma negatív holnap felesleges tesztelned, a HCG 2 naponta duplázódik, pár nap múlva ráér ismételni.
2022. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"terhessegre utalo jelek nem nagyon vannak" - ha terhes volnál, akkor is csak a pozitív teszted meg a menstruáció elmaradása volna a "jel" 9 napos késésnél...

"kicsit erzekenyebb a hasam alja" Ezt magyarázza már el valaki, hogy mit jelent, mert esküszöm fel nem tudom fogni pedig sokan irkálják itt... Mire érzékeny?

2022. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nálam pont ez volt! Korábban nem barnáztam, hanem simán megjott. Mikor baba volt napokig görcsölgetett a hasam mégse akart megjönni csak keves rózsaszínes barnás maszatolas volt. Aztán már egyre jobban feszült a mellem is így végül csináltam egy tesztet
2022. ápr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!