Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elött egy héttel...

Menstruáció elött egy héttel voltunk együtt a párommal, a havim késett 4napot, majd 5. napon rózsaszínes folyásom volt pár csepp 6. napon megjött de csak 3napig tartott és kevesebb is volt mint szokott! (állagában színében ugyan olyan)?

Figyelt kérdés

csináltam tesztet az együtt lét után 2héttel mert furcsáltam a menzeszemet, de negatív lett!

Azóta eltelt 2 hét és nagyon fáradékony vagyok a napokba többször hányinger tört rám, fáj a fejem és bár éhesnek érzem magam de semmit se kívánok! Lehetséges hogy terhes vagyok és a menzesz csak ilyen álmenstruáció volt?



2016. márc. 14. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet és kiderül.
2016. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na mi lett veled? Ugyan így vagyok most!
2017. jan. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!