Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünet hiány? Tapasztalat?

Tünet hiány? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok. Volt sok terhességem, több kémiai és szívhang nélküli is.Eddig már a + teszt előtt jött, az émelygés, kaja undor, most semmi.

Más akinek több terhessége is volt, volt olyan, hogy egyáltalán nem volt tünet, míg mondjuk előtte a többinél borzasztó émelygés, kaja undor volt?

Minden rendben volt?

Tudom minden terhesség más, de nekem az utóbbi 7 terhesség(kémiaikkal együtt) mind émelygéssel kezdődött, így azt ne írd hogy mind más, olyan írjon légyszíves akinek nem 1-2 terhessége volt.



2022. ápr. 12. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem tartod relevánsnak az olyanok válaszát, akiknek csak 1-2 problémamentes terhességük volt?!
2022. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi ki nem hordott terhesség után én kivizsgálásokra mennék, hogy mi okozta a vetéléseket. A tünetek nem jelentenek semmit.
2022. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Pedig mind más, sokszor még ugyanaz a nő is másként él meg egy-egy terhességet.

A kémiai terhességeidet egyébként orvos is igazolta, vagy te állapítottad meg őket?

Nem tudom, mikor szoktál tesztelni, de ez a "+ teszt előtt jött, az émelygés, kaja undor" rész is érdekes...

2022. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
4/4 tünetmentes. Ettől neked jobb lett?
2022. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vársz tüneteket? Az előzőeknél voltak, mégis elvetéltél.
2022. ápr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több kémiai és 2 vetélésem volt mind máshogy indult. 1 kihordott terhességnél szerintem a 6.hétig a puffadáson kívül semmi bajom nem volt.

Örülj h ez más mert lehet pont ő lesz a befutó!

2022. ápr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6 köszi a válaszod.

Nekem mind ugyan úgy indúlt eddig, van egy 3 éves fiam, és lett volna egy pici lány is.

Ezért is fúrcsa, hogy nincs baj a kávéval, sem a szagokkal, nincs émelygés stb, ilyenkor már kb a konyhaba nem tudtam bemenni.

2022. ápr. 13. 06:58
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Mivel ez máshogy indul így tuti jó lesz

Csaaaak POZITÍVAN!!!

2022. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2/2 tünetmentes terhességen vagyok túl
2022. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom volt e köze a tünettelenséghez, de elment a 7.héten
2022. máj. 12. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!