Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok progeszteronkrém...

Tapasztalatok progeszteronkrémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy hónapja használom a krémet,progeszteronhiány miatt. Együtt voltunk a párommal,és vasárnap kellett volna megjönnie a havimnak,a krémet pénteken hagytam abba. Csináltam vasárnap délután,hétfő reggel és ma reggel tesztet de mindegyik negativ lett. Lehet a progeszteron krémtől késik a havim vagy terhes lettem,azt nem tudom. Az biztos semmi előjelét nem érzem a havimnak,még egy kicsit sem. Nektek volt hasonló tapasztalatotok a krém használatánál?🙂

2019. aug. 6. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én használtam és nem segített, csak a hüvelygolyós és az injekciós progeszteron pótlás.

Egyébként az extra progeszteron visszatarthatja a mensit, de nekem sosem tette. Mondjuk mástól hallottam, hogy amíg nem hagyta abba a pótlást, addig nem jött meg, de terhes sem volt.

2019. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat művel ezek szerint a szervezettel,mindenkinek máshogyan hat gondolom....a hüvelyes verzióról nem is hallottam még. Én kaptam Clostilbegytet is 3 hónapig és semmi eredménye nem volt ezért is tartom furcsának egy krém meg így bezavar nálam?! Köszönöm a válaszodat 😇
2019. aug. 6. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy jótanácsom van, aztán vagy élsz vele, vagy nem. Hagyd a Clostyt a fenébe, csak az idődet húzod vele. Ha ovuláció indukcióra van szükséged, akkor menjetek egy el inkább egy meddőségi klinikára, ahol sokkal szakszerűbben csinálják ezt és a kivizsgálás is alaposabb. Aki Clostyzott az ismerőseim közül egynek sem sikerült, viszont kettőjüknek szép nagy cisztákat csinált. Egyikük 2 évet vesztegetett el vele. Ahelyett hogy inszeminációra és lombikra ment volna.

Plusz jól látható, hogy a progeszteron pótlást nálad is elég "szakszerűtlenül" progi krémmel oldották meg, amikor ha van ovuláció rásegítés komolyabb progeszteron támogatás kéne. Minimum tabletta vagy hüvelykapszula vagy hüvelygél...de nem krém.

2019. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudnàtok nekem segíteni. Endometriózisum van mèhemben petefészkeimben. Minden vizsgàlati eredmény jó kivève hogy alacsony a progeszteron szinten , ÍR em van. Ezzel a betegséggel foglalkozó nőgyógyászom van. Womans krèm , barátcserjét kell ennem. Babàt szeretnènk de fő cél hogy a ciklusom rendbe legyen , àtlagban 34-50 napos . Sokat olvastam és nem úgy használja senki ahogy nekem felírták. Szerintetek? Ciklus 1. Napján kellett kezdenem: 12 napig 1x a krém este , 2x barátcserje reggel -este. 13. Naptól a következő mentést első napjáig fordítva 2x kenni 1x barátcserje. És így tovább szünet nélkül. 4 hónap múlva kontroll. Köszi ha válaszoltok
2019. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ladyone válasza:
Sziasztok. En most kezdtem el a progeszteron kremet, szoval meg nincs hasznos tapasztalatom vele, de a kerdezonek a kovetkezoket ajanlom. A progeszteron kremet nem szabad addig abba hagyni, amig nem jon meg. 14.naptol a 26.napig kell hasznalni. Ha babat szeretnetek akkor viszont a 14. Naptol a baba 14.hetéig kell hasznalnod, hiszen az segiti a babat , hogy ne menjen el. En sem vagyok orvos, de annyit olvastam mar errol, hogy amiket most irok, az 100,%. Ha abbahagytad, szamolj 14 napot es kezd el ujra. En egyebkent szedem a Baratcserjet is napi 2x. Mi 3 eve probalkozunk. Sziasztok
2019. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azóta van valakinek tapasztalata a progeszteron krémmel.
2020. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdőjel lemaradt
2020. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!