Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem most sikerült,...

Szerintem most sikerült, legalábbis úgy érzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy hete voltam együtt a párommal, és tegnap óta alhasi szurkák, gyomorégés, néha nem várt érzés! (Addig még 8 nap) Most meglepően nyugodt vagyok, mintha tudnám hogy sikerült! Máskor meg mindig azon gondolkodom hogy sikerült e, de most tényleg nyugodt vagyok, nagyon boldogok lennénk hogy ha most a beágyazódást érezném. szerintetek? Tesztelni még korai ezért fordulok hozzátok:)
2011. nov. 11. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy sikerült:) drukkolok hogy baba legyen!:)
2011. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2011. nov. 11. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is pont így éreztem, mikor sikerült.Még a főnököm sem tudott felidegesíteni, akkor tűnt fel az a fene nagy nyugalom egy héttel a mensi előtt:-)) Beágyazódást nem éreztem meg, de a hőm mutatta, majd anagyon hamar a teszt is.

Szorítok neked, hogy jók legyenek a megérzéseid! Megírod majd, hogy mi let?

2011. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs. lett :-)
2011. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, meg :)
2011. nov. 13. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
sikerült??? jól értem??? Gratula:D
2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is hasonló tüneteim voltak-vannak a megtermékenyülés utáni 6. naptól.Nekem ez volt a 3.inszemem, onnan tudom, hogy mikor foganhatott.Én szerdán vagy csütörtökön tesztelek majd!!

Megy a drukk !!!

2011. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sziasztok, férre értettetek:( azt írtam hogy igen megírom, ma teszteltem de negatívat...:( de lehet hogy korai volt még négy nap a nem vártig! De ilyenkor már szoktam görcsölni, de még semmi......szerintem sikerült...szurkoljatok :) írok holnap!
2011. nov. 14. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!én a nemvárt elött 2 nappal még - teszteltem!csak a nemvárt napján volt halvány+!!még bármi lehet!:)drukkolok!:)
2011. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen....:)
2011. nov. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!