Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az hogy mikor...

Miert van az hogy mikor kozeledik a menstruaciom, egyre idegesebb vagyok, mert erzem megint nem sikerult a baba? Es attol hogy vegyek tesztet es megtudom mar kiraz a hideg

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mert ez a gondolat, nyomasztó teherként nehezedik rád. Nem szabad ennyire beleélni magad, ne stresszelj ennyit Hidd el, azért mert nem vagy terhes, még teljes értékü nö vagy!!! S egyszer eljön a te idöd is!

De azért fordulj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, hogy esetleg kezelni tudjanak.

Nézz hobbik után, járjatok szórakozni, utazzatok - a lényeg az, hogy próbáld egy kicsit elterelni a figyelmedet.

2008. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi szepen a tanacsot aranyos vagy:)

mar van egy masfel eves gyerekem amugy:)

2008. dec. 17. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor meg pláne! Vedd úgy, hogy minden gyermek egy ajándék, egy csoda! Mi az elsöre nagyon sokáig vártunk... Szerintem nem maradtatok még le semmiröl!
2008. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! EGyet értek az előttem válaszolókkal! Annyit fűznék hozzá, hogy ismerős a dolog, mert én is így vagyok, hogy biztos nem sikerült, nem is veszek tesztet hisz minek, mert már feladtam, nem hőmérőzöm... De a Karácsony miatt még egy tesztet csinálni fogok, (bár ha nega, nem érdekel mert már megszoktam), csak azért mert akörül kéne nem megjönnie, és szép Karácsonyi ajándék lenne. De már nem nagyon bízom benne. Főleg hogy menzi előtti tüneteim mindíg megvannak, és mégis megjön, így erre nem alapozhatok. Szóval nem vagy egyedül, sőt még szerencsés vagy mert van már egy gyermeked! A kistesó meg jönni fog, de most ne ezzel foglalkozz, hanem itt a Karácsony! Most le lehet foglalni magunkat!

Kívánom a legjobbakat és BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!

2008. dec. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat! nektek is BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!

ja most lekot a karacsonyi elokeszuletek:)

2008. dec. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!