Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hideg baba? (lent bőv. )

Hideg baba? (lent bőv. )

Figyelt kérdés
22hetes vagyok és egy ideje arra lettünk figyelmesek a párommal, hogy amikor a baba kinyomja magát, akkor azon az egy ponton hideg a hasam. Ez nem csak néha-néha, hanem mindig igy van. Ez normális ugye? Csak azért kérdezem, mert még ilyenről nem is olvastam, meg nem is hallottam senkitől.
2011. szept. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tapasztaltam ilyet és nem is hallottam. De szerintem csak annyi lehet benne, hogy ott, ahol kinyomja magát, a te vérkeringésedet nyomja ki arról a helyről, ezért érzed hidegebbnek. A baba annyi fokos, amennyi a tested, vagy még magasabb. Mikor az enyém megszületett és megláttam, hogy rakják a hasamra, valahogy a mázgássága, nedvessége miatt én is hideget vártam és fura volt néhány pillanatig, de aztán éreztem milyen jó meleg a kis teste. :) Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy hideg a baba a pocakodban? :)
2011. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Előfordul néha. Szerintem ilyenkor megnyomhat egy eret, és a rossz keringéstől hidegebb a bőr... de biztosan nem a baba hideg. :)

23 hkm

2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tudom,hogy nem hideg a baba, csak nem tudtam úgy feltenni a kérdést hogy a gyakorikérdéseseknek is jó legyen:D

2011. szept. 18. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A baba állandó 37°-ban "lakik" a hasunkban. (olvastam)
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!