Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fèlnem kène?Lehetek terhes?18/l

Fèlnem kène?Lehetek terhes?18/l

Figyelt kérdés

Tegnap este lefekudtem az egyik fiú haverommal. Mindketten reszegek voltunk. Úgy emlekszem hogy nem ment el,szörnyű volt a szex.Nagyon bèna volt a srac. Nem használtunk óvszert es nem szedek gyógyszert. 11 napja múlt el a menzeszem,szóval most lesz peteeresem. Ma reggel mentem covid oltasra es ott ereztem hogy vmi nedves valadek jön ki a hüvelyemből,mint a huvelyvaladek.

De nem tudom hogy az volt e az.Mert meg egy srac se ment el bennem.Viszont huvelyvaladekom szokott lenni rendesen.



2022. ápr. 14. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben bevennék egy esemény utánit...
2022. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De most kaptam meg a covid oltast

Utana lehet??nem terheli meg majd nagyon a szervezetem?

Hany óraig lehet bevenni a esemény utanit??

2022. ápr. 14. 13:40
 3/19 A kérdező kommentje:

A mi megyünk nem 14 30 ig van ma.

Mivel faluba lakók mar nem erek oda. Ha holnap mennek el az keso lenne?

2022. ápr. 14. 13:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

De leterheli, de nem annyira mint egy abortusz.

72 órán belül kell bevenni, de érdemes minél hamarabb.

2022. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi terheli meg jobban, a gyógyszer, vagy egy gyerek/abortusz?

Egyébként meg ha ennyire részegek voltatok, egyáltalán nem biztos, hogy az hüvelyváladék

2022. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Edes Istenem... 18 evesen mar ha szexelunk, ezt tudni kellene. Gyorsan vegyel be esemenyutanit... 72 oran belul.
2022. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekezel és úgy szexelsz, pedig nem akarsz gyereket, akkor igen félned kéne… ha ma már nem érsz oda, akkor holnap nyitásra igyekezz, hogy minél előbb tudj bevenni esemény utánit, ahogy előttem is javasolták.

Leterheli, mivel egy nagy hormonbomba, de egy terhesség vagy abortusz sokkal jobban leterhelné…

Remélem tanulsz az esetből és legközelebb nem leszel ilyen felelőtlen.

2022. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed megvan rá. Én a helyedben minél előbb bevenném a gyógyszert.
2022. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt benézted kisanyám...

Holnap nagypéntek, aligha mész orvoshoz...

Vagy most kérsz az ügyeleten egy eseményutánit, vagy aggódhatsz tovább és talán babázhatsz is 9 hónap múlva.

Ha nem ment el benned, még akkor is lehetsz terhes. Viszont így, hogy nem is emlékszel biztosan, nem kockáztatnék...

2022. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hol van ügyelet?
2022. ápr. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!