Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kalkulátor szerint 3+5 napos...

Kalkulátor szerint 3+5 napos terhes vagyok. Erre már lehet tesztelni vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, azért kapod az ívet, mert azt írtad: "Kalkulátor szerint 3+5 napos terhes vagyok."

Egy átlag, nem rápörgött nő azt írta volna, hogy a 28 napos ciklusa 26. napján van...

2022. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
79%

"Persze, bízom benne, hiszen még semmi egyéb jele."


Jaj ugyan áruld már el, mi jele lehetne, mikor még nem is késik?!?!?!?!?

2022. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

Beágyazódás után lehetnek korai terhestünetek, de valóban az elmarad mensi az első...

De jelentkezhet bármi, ami már a hcg megjelenésével, 2 nappal a nem várt előtt előjön.

Lehet hülyének nézni meg kötekedni, de sztem lesz olyan válasz is, ahol 2 nappal előtte már észrevett valaki valamit. Sőt! Lehet, hogy valakinek már halvány tesztje is lett.

Igazából arra voltam kíváncsi, teszteljek-e vagy nincs értelme. Köszönöm, hogy rám szántad az idődet!

2022. ápr. 21. 09:23
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
Mégegyszer megkérdezem. Miért itt vársz megerősítést arra hogy csinálj-e egy tesztet? Mik vagyunk mi?😂
2022. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
94%
Tesztelj ha jólesik, de szerintem felesleges. Nálam pl. a nemvárt utáni napon is negatív lett az eredmény, utána két nappal lett pozitív..
2022. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretnél válaszolni a kérdésre, nem muszáj.🤷‍♀️

Ha gondolod, írd ki a kérdésedet. Azt hittem, kérdés alatt válaszolni kell, nem visszakerdezni.🤭

2022. ápr. 21. 09:29
 17/61 anonim ***** válasza:
84%

Jó, most már én sem értem, mit is vársz tőlünk...

Elkönyvelted, hogy terhes vagy és várod azt a választ, miszerint érdemes tesztelni, mert Mancikának már 3 nappal előtte + lett? Persze Mancikák általában elfelejtik odaírni, hogy hol 26, hol 32 napra jött meg nekik, és hogy ők mindig 28-cal számolnak, mert egyszer valahol azt olvasták.

Igen, LEHETNEK korai terhestünetek, csak ezek nagyon ritkák, általában csak kombinálnak utólag ezzel kapcsolatban az érintettek, ez az igazság, ha tetszik, ha nem.

Figyelj, felőlünk végigh.gyozhatsz egy egész tesztgyárat is, de késés előtt továbbra sincs semmi értelme.

2022. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
80%
Az átlag tesztek 14-20 nappal beágyazódás után jeleznek, tehát kb. 4. héttől, ha jól értelmezem.
2022. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora pofáraesés lesz itt, ha megjön
2022. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Nem könyveltem el, hogy az vagyok. Egy egyszerű kérdést tettem fel, de látom, egy-két kivétellel csak vagy kötözködő vagy unatkozó vagy negatív válaszolok vannak. Annak az egy-két kivételnek köszönöm a normális választ. Jelige: "Csak pozitívan!"😂
2022. ápr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!