Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kalkulátor szerint 3+5 napos...

Kalkulátor szerint 3+5 napos terhes vagyok. Erre már lehet tesztelni vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
*válaszolók, mielőtt ezt is szóvá teszi valaki...
2022. ápr. 21. 09:59
 22/61 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Nekem mindig 24 naposak a ciklusaim, nincs benne összevisszaság, a 22.napon délutáni vizeletből erős pozitív volt a Predictor teszt.

Annyi "tünetem" volt, hogy máskor a 22-23.napon mindig van barnás pecsételő vérzésem, most viszont csak a 20.napon kb 20 percig volt egy nagyon erős hasfájásom, szúrt kegyetlenül egy pontban, alig tudtam a munkahelyemen ülni az írósztalnál. Aztán egy csepp barnázásom volt a wc papíron közvetlen utána, amikor kimentem mosdóba.

Én ekkor el is könyveltem, hogy most még hamarabb kezdődik a pecsételés, de aztán feltűnt a rákövetkező napokban, hogy többet nem volt, és furcsának találtam.

Ezért csináltam 2 napra rá egy tesztet kíváncsiságból, hiszen ilyen még sosem volt, se az a kegyetlen szúró fájdalom. Ezen kívül csak a szokásos PMS tünetek voltak.

2022. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
58%
Tesztelhetsz nyugodtan. Gondolom kíváncsi vagyok. Meg is értem, én sem tudtam várni. De nálam mindig jöttek a beágyazódás tünetei a menstruáció előtt már. Nem mindenkinél vannak, de erről van bőven szakirodalom az interneten. Én két nappal menstruáció előtt teszteltem erős pozitívat.
2022. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
62%
*vagy
2022. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
67%
Teszteltél már? Vagy még mindig a megerősítést várod? Mostmar igazán kíváncsi vagyok....
2022. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
80%

"Nem könyveltem el, hogy az vagyok."


...


"Kalkulátor szerint 3+5 napos terhes vagyok." "TERHES VAGYOK."

2022. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
63%
Tudom, hogy le leszek pontozva, de leírom a saját történetem: esedékes menzesz előtt 4 nappal teszteltem pozitívat Predictor teszttel. Egyforma erősségű volt a két csík. 28 napos ciklus mellett, az ovuláció középidőben történt. Hogy miért teszteltem korábban? Mert éreztem, hogy valami más, mint a szokásos menzesz előtt. Nem hányinger, meg olyan tünetek, amik csak a 6. héten jelentkeznek. Szédülés, erősebb mellfájdalom a szokottnál. És: NEM lett kémiai, mert előbb teszteltem!!!!!Szóval: ha nem tudsz várni, nyugodtan tesztelhetsz, legfeljebb negatív lesz, és ha kimarad a menzesz, akkor újra tesztelsz. Mindenkinek saját dolga, hogy mikor tesztel.
2022. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
40%
Ez ilyen Schrödinger effektus lehet XD
2022. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Kedves 27-es! Még nem teszteltem és reggeliből terveztem. De mindenképpen megírom az eredményét. Ha negatív, akkor is és ha nem jön meg és újra tesztelek, még akkor is. Tudjon mindenki nyugodtan aludni.
2022. ápr. 21. 10:31
 30/61 anonim ***** válasza:
38%

Szegény egyik szavával vágja a másikat.😃 de egyébként csinaltal mar tesztet vagy engedélyre vársz?

Ja bocsi, megint kérdeztem én hülye.😂

2022. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!