Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kalkulátor szerint 3+5 napos...

Kalkulátor szerint 3+5 napos terhes vagyok. Erre már lehet tesztelni vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy terhes vagyok!!!! Írtam, hogy nincs különösebb jele. Meg ezért kell a teszt. Az, hogy megnéztem kalkulatorral, nem azt jelenti, hogy az vagyok!!! A kalkulator szerint annyi lennék. Mostmar kezdenek bosszantani ezek a hozzaszolasok...
2022. ápr. 21. 11:07
 42/61 A kérdező kommentje:
Kedves 42-es! Nem. Nem 26 napja és a terhesseget nem úgy számolja sem az orvos, sem a kalkulator. Ha elmarad a menstruacio, az előző elso napjától szamoljak. Szóval, ha kozepidoben fogan meg, mert általában akkor van a peteeres, akkor az elmaradt mensinel mar 4 hetes, hiába az embrió csak 2.
2022. ápr. 21. 11:10
 43/61 A kérdező kommentje:
És mi szeretkezni szoktunk, nem dugni.🤷‍♀️
2022. ápr. 21. 11:12
 44/61 anonim ***** válasza:
62%

Szia!Nekem lombik volt és ha kiszámolom a dpo-kat akkor már 11.dpo-n halványan de pozi volt a tesztem(10-es teszt),aztán 12.dpo-n volt beágyazódási vérzésem és azt hittem ennyi volt és megjött:D

Ezután semmi vérzés nem volt már hanem napról napra egyre erősebb lett a teszt,végül a 25-ös is már tűzpiros volt.

Magyarán menzesz előtt 3 nappal már pozitív volt a tesztem de nagyon halványan.Nyilván nem tudhattam hogy kémiai lesz e hanem csak reménykedtem hogy nem.Nem az lett végül.Tesztelhetsz már ha nagyon kíváncsi vagy.

Menzesz napján 99%-os lesz az eredmény.

2022. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
70%
Már Rossmannos Facelle teszttel is megpróbálhatod. 2 nappal esedékes menzesz előtt már napközben is szépen mutatja a 2. csíkot, ha terhes vagy.
2022. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
73%
Próbálj meg valami hasznosat csinálni, azzal eltelik az idő, nem azon kattogsz, hogy 26 napos terhes vagy
2022. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
44%
Szia. Én pont 3 hetes 6.napos terhes lennek a kalkulator szerint. De ha jol sejtem mikor volt az ovu akkor mar kesik a verzesem.
2022. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
32%
50. Mivel ezek szerint nem rendszeres a ciklusod, így ezt nem egyszerű belőni, sőt.
2022. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
74%

Te jó ég, ennyi tirpák bunkót egy helyen! :D

Komolyan nevetségesek vagytok. Még ha igazatok is van, hogy felesleges előbb tesztelni, muszáj ilyen gusztustalan, arrogáns, lekezelő stílusban válaszolni?

Ezek a lepontozások meg…

Egyszer volt egy kérdés, hogy tényleg van-e olyan nő, aki érzi a peteérését. Ha igen, akkor mit érez. Válaszoltam rá, hogy én érzem, és leírtam, hogy mit. Erre fossá pirosozták a válaszomat, csak mert ők nem érzik a sajátjukat. :D ott oltogattak, hogy értsem meg, hogy ilyen nincs, és kizárt, hogy én azt érzem, ő sosem érez semmit.

Fuh, na mindegy.

Kérdező, ha gondolod tesztelj, egy facelle már mutatja, ha van valami.

2022. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen igazad van 52-es! És még az a szomorú az egészben, hogy ha valaki őszintén leírja a saját tapasztalatát, azt “szét szedik”, lepontozzák, mert az ő véleményükkel nem egyezik meg. Pedig ez az oldal elvileg arra lenne, hogy mindenki a saját tapasztalatát ossza meg. Ez az alpári stílus ami itt megy, nem valami magas intelligenciára vall, az biztos.
2022. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!