Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm március 10-én ért véget. Utána találkoztam a barátommal 19-én. Petting volt csak, de nem tudom, hogy mielőtt hozzám ért volna, magához nyúlt-e. 23 napja késik a menstruációm, legközelebb 28-án kell majd megjönnie. Volt már, hogy kimaradt, késett, hamarabb jött, szóval még nem állt be rendesen. Nem tudom, hogy lehet-e esetleg baba a dologban, vagy csak szimplán kimarad

2022. ápr. 23. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

Majd megjön, ne stresszelj!

2022. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a terhességi teszt. Azt mi sem tudhatjuk, hogy a barátod mit csinált magával mielőtt hozzád nyúlt, de azért elég valószínű, hogy inkább kimarad, mert a terhesség általában szexuális behatolás során alakul ki. Szóval ha nem volt ilyen nálatok,.akkor inkább kimarad. Még szabad kérdezni, hogy hány éves vagy?
2022. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 16 évesek vagyunk
2022. ápr. 23. 22:39
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha mosott kezet előtte ami szerintem alap lenne akkor nem. Ha nem mosott valószínűleg akkor sem hiszen azt írtad máskor is kimaradt már. Ha nagyon félsz terhességi teszt. Látom 16 éves vagy de beszélj valami felnőttel ha neked nincs rá pénzed vagy félsz megvenni. Biztosan van olyan felnőtt az életedben akinek nem félsz ezt elmondani és megbeszélni vele ezt az egészet és mondani neki hogy vegyen egyet.
2022. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!