Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányingerrel egybekötött...

Hányingerrel egybekötött hasfájás lehet baba?

Figyelt kérdés
ma egész nap igy érzem magam.31-én múlt el.
2010. szept. 16. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2010. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahogy én számoltam,2.De nem biztos mert bogyót abbahagytam,de 2hónaja ennyi időre jön meg.Szóval hónap eleje
2010. szept. 16. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármi (hasfájás, hányinher, mellfájdalom, szédülés, folyás, stb. stb.) lehet baba de lehet hormonális gond is, meg lehet épp ciklusi sajátosság is, 1-2 tünet még nem jelent semmit az égvilágon, csakis a teszt.

Természetesen lehet baba de természetesen nem feltétlenül baba. Tesztet kéne csinálni a nemvárt napja környékén.

2010. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van már egy 14hós kislányom,nála nem éreztem semmit.Soha nem voltam rosszult.
2010. szept. 16. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy kb. 2 hete múlt el a mensid? Mert akkor biztos nem vagy most terhes, tünetek meg pláne nem jelentkeznek ilyen korán. Lehet, hogy csak vmi vírus garázdálkodik benned.
2010. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
volt már peteérésem és elég sokat szédülök is mostanában.
2010. szept. 16. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

És az mikor volt? Mármint a pé?

Mert utána 10 napig tuti nincs tünet, pláne nem szédülés meg hányinger.

2010. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!