Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első próbálkozásra 5 nap után...

Első próbálkozásra 5 nap után megjött(valószínű elment a baba valami miatt…) Lehet hogy a progeszteron Miatt. Tudtok ajánlani vitamint ? A Méhpempő hatásos lehet ? Most femibiont szedek kb. 3 hónapja

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Leírnád kifejtve a kérdést, kérlek, mert így tök értelmetlen. Volt pozitív teszted? Vagy csak 5 napot késett és te már tudod ebből hogy baba meg vetélés meg progi hiány?
2022. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Mihez képest 5 nap után? Meg úgy egyáltalán, amit az első válaszoló is írt...
2022. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

"Első próbálkozásra 5 nap után megjött(valószínű elment a baba valami miatt…)"

Jó volna ezt magyarul leírva is olvasni. Milyen baba? 5 nap késésnél még nincs "baba"...

Arra gondolsz, hogy az első próbálkozós hónapban késésnél pozitív lett a teszt, majd a késés 5. napján megjött?

2022. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nemvárt előtt pozitív volt a tesztem majd nemvárt után 5 napra megjött. De a “menstruácio” teljesen más volt a megszokottnál mind a szín mind az állaga mind a mennyisége. Illetve erős fejfájás és görcsök társaságában ami nem megszokott nálam. Teljesen biztos vagyok benne hogy valami elkezdődött de valami miatt nem sikerült.

Aztán olvastam hogy lehet a progeszteron hiány.

Pár hónapja vagyunk még csak a babadolgon viszont most ez egy kicsit megijesztett hogy mi történhetett.

Nyilván ha nem terveznénk babát és nem teszteltem volna akkor fel se tűnt volna az egész max annyi hogy most valami miatt másabb a menzesz a megszokottnál.

Erre szeretnék tapasztalatokat jó tanácsokat!

Babtervezés vitamint szedek femibiont kb 3-4 hónapja

De olvastam hogy sokan ajánlják a méhpempőt is.

2022. ápr. 25. 10:04
 5/27 A kérdező kommentje:

És nyilván tisztába vagyok hogy nem baba hanem csak egy petesejt ami megtapad vagy nem.

Remelem így már érthetőbb

2022. ápr. 25. 10:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül gyakori a kémiai terhesség!

Orvos tud progi szintet kérni.

Bár én még ennyivel nem rohannék!

2022. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Ezzel még semmit nem kell kezdeni. Ha el is indult valami valóban, akkor sem csak a progeszteronhiány miatt állhatott le, hanem millió oka lehetett, akár genetikai is.

Az meg alap, hogy késés előtt NEM tesztelünk.

2022. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 7 es

Szerintem ebben az esetben lényegtelen h mikor tesztelt!

Ha elmaradt mensi napján tesztel akkor is pozi lesz!

Ez nem az a kémiai ami mensi idején már távozik is!

Az h miért lett így az millió ok lehet.

2022. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
8. De, jó eséllyel az. Pl. a ciklusai hosszáról sem ír, így az 5 napos késés sem biztos, hogy valóban 5 napos késés.
2022. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2022. ápr. 25. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!