Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhességnél ugyan...

Minden terhességnél ugyan azok a tünetek voltak?

Figyelt kérdés

Információ gyűjtés a cél, hogy egy adott embernél mennyire lehet eltérő 2-3 terhesség. Azért is tettem fel a kérdést, gondolom ezek másnak is hasznos infók lehetnek


Volt olyan, hogy pl az egyikkel leszakadt a melletek a hormonoktól, másik terhesség pedig nem okozott ilyet?



2022. ápr. 25. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél nagyon fájt a mellem és óriási lett, ki is repedt még az első trimeszterben, a másodiknál semmi. Az elsővel 1-2 napot voltam fáradt, a másodiknál hetekig állva is elaudtam, borzasztó volt. A másodiknál álandóan szédelegtem az első hetekben, amíg az elsővel nem volt ilyen. A hasam sokat görcsölt az elsővel, a másodiknál alig. Az elsővel durva migrénjeim voltak, a másodikkal semmi. Az elsővel nem változott a hajam, a másodikkal gyönyörű volt. Az elsőnél nem volt pattanásom, a másodikkal tele volt az arcom, a hátam, a mellkasom. Az elsőnél volt isiász, a másodiknál nem. Az elsővel édeset és csokifagyit kívántam, a másodikkal vajat, barackot, sózott paradicsomot. Rosszul egyikkel sem voltam, hányni sem hánytam, vizesedni sem vizesedtem, ugyanolyan neműek a gyerekeim egyébként.
2022. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azzztamindenit. Koszonom nagyon a részletes leírást 😊


A hasgörcs ami volt az menstruacio szeru görcs volt?

2022. ápr. 25. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan volt mind a kettő terhességem.


Szerencsére nem volt rosszullét egyiknél sem, nem voltam különösebben kívánós sem, sőt a vége felé nem is nagyon ettem meg semmit se.


Mindkettőnél ugyanúgy a derekam akart kb végig leszakadni, illetve levegőt nem nagyon kaptam, mert állandóan dugult az orrom. A sav is mindkettőnél a 'társaságomban' volt, de csak és kizárólag terhesség alatt van ezzel gondom. :)

2022. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért is érdekelt egyébként a kérdés mert előző hónapban volt egy kemiaim és ott azért teszteltem mert úgy fajt a mellem, nem lehetett hozzaerni. Most pedig fele olyan halvány a teszt mint akkor, de csak mensis gorcsom van, semmi mas


Múlt hónapban 10.dpo teszteltem a fájdalom miatt, egyértelmű tesztem lett, most 11dpon elég gyengusz lett a teszt, így csak a reménykedés marad

2022. ápr. 25. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gyenge a teszt, hiszen még napjaid vannak/lennének a menstruációig.
2022. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél folyamatosan hánytam, étvágytalan és álomkóros voltam, a mellem iszonyúan fájt, ha hozzáért valami, ha nem. Az első trimeszterben. A másodiktól kezdve semmi bajom nem volt, még a harmadik trimesztert is könnyen és lazán viseltem.


A másodiknál most vagyok még csak az első trimeszterben, de a hányinger jelentősen enyhébb, étvágytalan az inkább csak hullámokban vagyok, nem vagyok fáradékonyabb egyáltalán, a mellemnek semmi baja.

2022. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak furcsa hogy előzőleg hamar kimutatta és sokat olvasom itt is hogyha 10-11dpo a 10es teszt negatív akkor általában az is marad
2022. ápr. 25. 11:53
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom 6-os 😊


Boldog babavarast!

2022. ápr. 25. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első terhességnél alig volt rosszullétem, inkább energiabomba voltam végig. A kívánósság kimerült a coca cola + trapista sajt kombóban.


A második terhességnél folyamatos hányás a 12. hétig. Még kórházba is kerültem kiszáradással. Aztán egyik napról a másikra mintha elvágták volna. Na onnantól kezdve kívántam mindent, csak azt nem, ami egészséges. Főleg a mekis kaját (bár szerencsére ritkán jutottam hozzá). Itt is energikus voltam a második trimeszterben meg a harmadik elején, de aztán az utolsó másfél hónap már nehéz volt eléggé.


A harmadiknál a hányinger szintén megvolt, bár hányni kevésszer hánytam. Viszont minden szag (meg sok illat is) irritált. Pl a férjem tusfürdője, parfümje. Refluxos is lettem, ami azért vicces, mert legszívesebben csak paradicsomszószos kajákat ettem volna + lecsót, de egyiket se lehetett, mert olyan gyomorgörcseim lettek, azt hittem elsó alkalommal, hogy meghalok. Itt mondjuk elég sokáig megvolt a hányinger (még a 20. héten is). Rettenet fáradt voltam szinte végig az egész terhesség alatt.

2022. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2022. ápr. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!