Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folytatódnak a tüneteim,...

Ha folytatódnak a tüneteim, akkor nem lehet baj, ugye? Fáj a mellem, nő a pocim, ritkábbak ugyan, de vannak még rosszulléteim is és néha feszít és szurkál a hasam/méhem! Ha elhalna a terhesség, megszűnnének a tünetek is, nem igaz?

Figyelt kérdés
Tavaly elment egy babám, akkor a mellem rögtön "leeresztettek". Akkor 6-7 hetes voltam! Most 9 múltam!
2010. júl. 12. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nincs baj ha vannak tüneteid. .. ne aggódj.
2010. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nem lesz semmi baj, ezek a tunetek termeszetesek de idovel elmulnak.Peldaul nekem a melleim csak a 7-8 -dik hetig feszultek, a rosszulletek es az emelyges is elmult a 12. het utan, a hasam viszont meg a 14. heten is szurkalt, ami csak annyit jelent, hogy no a mehed.A hetek elorehaladtaval egyre kisebb az eselye a vetelesnek es szerintem, ha egyet veszitettel az egyaltalan nem jelenti azt, hogy ezt is el fogod vesziteni.Biztos annak ugy kellett lennie.Gondolkodj pozitivan es elvezd a terhesseget, meglatod minden a legnagyobb rendben lesz.

Boldog babavarast neked!

16+6 hetes kismama.

2010. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj, de a tünetek nem azonnal szünnek meg elhalás esetében sem, hanem akkor, ha kiürültek a hormonok.

Egy barátnőmnek a 10. héten kellett megszakítani a terhességét, de még utána 1-2 hétig is voltak tünetei.

Tudom, nem nyugtattalak meg, de csak azt akartam írni, hogy ez nem úgy müködik, hogy elhal a magzat és vége van a tüneteknek.

2010. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem elterelni ezeket a gondolatokat, de néha azért elgondolkodok!
2010. júl. 12. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!