Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt szerintetek pozitív...

Ez a teszt szerintetek pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
[link]

#Plzitív,negatív?
2022. ápr. 26. 00:27
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Nekem ebbol nem lett anno baba.. en igazabol az utobbi feltoltott kepeken nen is latom a masodik csikot de lehet csak vak vagyok.. a kerdesben mutatott kepen latom, de ez nagyon halvany. Egyébként a teszt minosege eleg ócska, szerintem ha veszel, vegyel vmi jobbat. Lányomnal nem tudom hany nao kesesnel tok halvány volt meg..
2022. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Szerintem jol láthatók,DE!Jó lenne tudni,hogy késik már ,vagy még előtte vagy?Ezek a tesztek nagy szarok,nem is értem miért ilyet vettél?!Az x epilről meg nem is beszélve!Az csak késés után mutatja ki.Nekem a kislányommal a facelle pozitív volt,az xepil negatív.Szóval ezrn ne csodálkozz.
2022. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%

22-es.

Szerintem az x-epil nem rossz. Nekem a nemvárt előtt a kisfiamnál már egyértelműen pozitívat mutatott. Talán a 11.dpo-n.

De a Gabriel az szerintem is egy silány teszt.

Kérdező ,esetleg próbáld meg a facelle tesztet ahogyan az előttem válaszoló írta ☺️

2022. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 22.-es válaszoló...nem írtam,de menstruáció elött vagyok 4 nappal...az első teszt,amit feltöltöttem azt 5 nappal a m. elött csináltam..A kisfiamnál már 5 nappal elötte mutatta a teszt..☺🙂Ezért is csináltam,mert nagyon fájnak a melleim és az előző terhességemnél is így volt.Tudom,hogy a menstruáció elmaradása elött nem érdemes tesztelni...dehát vagyunk így egy páran.😁Ma csináltam még 2 tesztet..az egyik alig látható nagyon halvány Cyclotest,a masik megint csak Gabriel...elég jól latható 2 csíkkal..Sokan szidják a Gabrit de a kisfiamnál is az mutatta ki a terhességet...Majd meglátjuk,míg nem jön meg addig van remény🥰
2022. ápr. 27. 21:59
 25/46 A kérdező kommentje:
Javítom..😁: "Sokan szidják a Gabrielt"
2022. ápr. 27. 22:02
 26/46 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ezzel baj.Mármint ,hogy menstruáció előtt tesztelsz.Nekem is kimutatta a facelle 4 nappal előtte és nem volt halvány.Na meg mindenki akkor tesztek mikor akar!Ezeket a teszteket én nem ismerem,de nem olyan halvány szerintem.Én drukkolok!
2022. ápr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 29. 07:02
 28/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!☺😃Azt hiszem jók voltak a megérzéseim,ma reggeli vizeletből ilyen tesztem lett🥰😇Nem várt elött vagyok 2 nappal..🙂Remélem minden rendben lesz🥰
2022. ápr. 29. 07:04
 29/46 anonim ***** válasza:
46%
26 vagyok.Mondtam h.pozi.Dehát itt a gyakorin ez a sok irigy😡😡😡Rzeknek a jol látható is negatív.Gratulálok!
2022. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 26-os🥰
2022. ápr. 29. 07:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!