Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt szerintetek pozitív...

Ez a teszt szerintetek pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
[link]

#Plzitív,negatív?
2022. ápr. 26. 00:27
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bonyolult...gondolom nem ide írtál akkor,ha a saját válaszodat keresed,mert én nem töröltem 1et sem...de mindegy is..😀
2022. jún. 21. 14:22
 42/46 anonim ***** válasza:
28%

😂Hát persze...

Amíg számodra egy terhességi teszt eredménye vélemény kérdése...

Vártam további képeket, hiszen nem volt elég ez kazal, amit küldtél. 😂😂

Menj már, gratuláltam, kaptál ilyen szmájlikat, boldog babócavárást, szervuszka! 💞🥰😍😇😇

2022. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Mindjárt rakok még akkor fel,ha várod...😅Köszönöm a gratulációdat...szerinted amúgy is a gratulációk miatt tettem fel😄Minden jót neked!☺️
2022. jún. 21. 18:18
 44/46 anonim ***** válasza:
32%

Gratulálok kedves kérdező ☺️

Ezek szép pozitív tesztek.

Boldog és probléma mentes várandosagot kívánok.

2022. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
47%

hagyd, ne menj le a szintjére.

hogy vagy kérdező? voltál azóta orvosnál? ☺️

2022. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Huuu én nem is sejtettem,hogy vitát indítok...nem is annak szántam..Rajtam kívül ilyen kérdést itt kb 50 ember feltett már!Az én kérdésem nem is mostani,nem tudom hogy találtál meg?!Nem is érdekel...Ha szabadidőd engedi és így érzed jól magad,akkor írhatsz egy darabig,amíg mindenkinek kifejted a véleményed,hogy meddig tud számolni...stb...Én nem vagyok vevő az ilyenre,főleg nem egy idegen embertől,aki képzelgéseket ír...Nem kötelező válaszolni,főleg nem ilyen stílusban!!!Nem hiszem,hogy én valaha is bántottalak,meg mást sem bántok!!!Az,hogy az ember reménykedik és kívülálló emberek véleményére kíváncsi,nem azt jelenti,hogy buta vagy gratulációra vágyik!!!Sajnálom,hogy te így gondolod!Nem is magyarázkodok se neked se senkinek!Ha te így érzed jól magad,akkor hajrá!El se tudom képzelni miket írhattál másoknak is..🤔😔Aki érdeklődött és segíteni próbált,annak nagyon köszönöm!!!🥰🥰Eddig úgy néz ki minden rendben és remélem,hogy így is marad!!!❣️❤❤Ma vagyok 11+3 napos💕💞😇Én már ehhez a kérdésemhez nem szeretnék hozzászolni,ez volt az utolsó!Mindenkinek jó egészséget és minden jót kívánok!!!!🥰😇😘😘Köszönöm a válaszokat!!!😘
2022. jún. 23. 21:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!