Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 dpo reggel negatív 10-és...

13 dpo reggel negatív 10-és teszt lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

13 dpon járok, ma reggel a facelle 10-és teszt csont negatív lett.

11-12 dpo nagyon fájt a hasam, de ma egy görcs sem volt.

Van arra esély, hogy pozitív lesz még a teszt? Vagy inkább engedjem el?



2022. ápr. 27. 17:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Ha nem csinálnak semmi vizsgálatot, akkor keress fel egy másik orvost, mert lelkileg nagyon meg fog viselni a sikertelenség. Érdemes lenne egy teljes hormonsort nézetni. Meg kellene tudni, hogy a pajzsmirigyed jól működik-e. PCOS gyakran jár együtt inzulinrezisztenciával, ami megnehezítheti a teherbeesést. Ciklusod rendszeres?
2022. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

2 kórházban voltam vele és 4 sztkban, végigjárták vagy 8 orvost biztos..

már azt beszéltük a férjemmel inkább megyünk magán úton mert ez egy vicc

2022. ápr. 27. 19:10
 13/24 A kérdező kommentje:

Ciklusom 30-35 nap közötti, normális mennyiségben is jön meg

Előző hónapban volt egy kemiaim, de ennyi történt a több év alatt

2022. ápr. 27. 19:11
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen,menjetek mindenképpen magánorvoshoz hogy ki legyen végre derítve hogy mi a baj mert így nem fog sajnos sikerülni vagy esetleg szerencséd lesz dehát erre nem lehet alapozni.Szánalmas hogy tb-je van az embernek és fizetnie kell még kemény összegeket hogy kiderüljön mi a baja.
2022. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem januárban volt egy kémiai. A pozitív teszt után mentem a laborba pajzsmirigy értékeket nézetni, mert nekem azzal van a gond. Egy ideje kezelve volt, de januárban nagyon rosszak voltak az értékek. Az orvosom szerint ez is probléma lehet. Azóta emeltünk a gyógyszeradagon.
2022. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szomorú igen hogy mennyit fizet az ember és mit kap érte…



15os, sok sikert kívánok és mielőbbi gyógyulást ❤️

2022. ápr. 27. 20:10
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Már rég meddőségi intézetben lenne a helyed, nem az inkonpetens sztk-s orvosokat kell járni. Ez így csak időhúzás.
2022. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok se csodatévők 17-es de egyébként igazad van.Nekem már beültetés sikertelen lett és az okát nem tudjuk de igazából nem is keresik ez az igazság szóval vagy külföldi ivf klinika lesz vagy magánorvos nem kevés pénzért hogy esetleg kiderüljön mi a probléma.Vicc az egész meddőségi mert mióta államosított lett nagyon durván futószalagos a történet sajnos.
2022. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*3 beültetés
2022. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
18: tudom, mi is megjártuk párszor, de itt legalább kapisgálják a dolgokat. Az sztk nettó felesleges baromság, időközben én is jobban kiműveltem magam a témában mint az ősöreg dokik
2022. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!