Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napom van a nem vartig...

6napom van a nem vartig predictor negatív van esély még ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, a nők jelentős része (figyeld csak meg itt Gyakorin akár) nem követi rendesen a ciklusát, azt sem tudja, hány napos szokott lenni, mert összevissza jön meg neki, stb... Aztán meg jönnek azzal, hogy hány nappal előbb kimutatta már - holott lehet, hogy már késett is neki akkorra... Szóval én ezekben nem hinnék a helyedben ilyen vakon...

A fogantatás azért nem akármikor, akárhogyan és akármennyi idő alatt megy végbe, és ezt a biológia tankönyvek is nagyon szépen leírják. Lehet okoskodni, de az a tényeken még nem változtat.

Ilyen hamar tesztelni pedig teljesen értelmetlen dolog. Semmivel sem vagy előrébb, mert ha negatív, akkor sem tudhatod, hogy miért az - nem jött össze, vagy csak később volt ovuláció... Ha pedig késés előtt pozitívat tesztelsz mondjuk 4 nappal - akkor?! Hurrá, 4 nappal terhesebb vagy?! Dokihoz akkor sem tudsz előbb menni, mert a rendesebbje panaszmentesen nem is fogad, aki meg fogad rögtön pozitív teszt után, az csak a pénzedre hajt, mert semmi megnyugtatót nem fog tudni mondani, tekintve hogy nem fog látni semmit. Szóval amit nyersz, az kb. 4 nappal több rettegés és bizonytalanság. De ha ez hiányzik az életedből, akkor tényleg pisilj le rögtön egy tesztet az után, hogy kihúzta a párod... Ha nem tudod jobb célra költeni a pénzed, mint értelmetlen tesztelgetésre, akkor kik vagyunk mi, hogy elrontsuk ezt a hobbid?!

2022. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam pár kérdéshez de ide is leírom. Akkor tesztelj ha késik!!!

Egy héttel előtte mit akarsz?!

2022. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Googl- beirod a kerdesed, a kérdőjel utan beirod h Gyakori kérdések, es millio ilyet kidob. Szemezgess, rengeteg választ kapsz
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mutatta 6 nappal előtte, és követem a ciklusom, lh tesztel az ovumat is figyelem, de ez nem jelenti azt hogy neked is mutatja várj 2-3 napot és ha akkor is negatív akkor kesereghetsz.

Mondjuk nem az számít hány nappal mensi előtt vagy hanem mennyi telt el ovu óta, nekem ovu után 8 nappal lett + tesztem.

Ha valakinek rövid az ovu utáni szakasz, mondjuk 10 nap akkor hiába tesztel mensi előtt 6 nappal mert az csak 4dpo és akkor semmi nem mutatja.

Neked hány napra jön meg ovu után?

2022. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 nappal előtte negatív volt, aznap be is söröztem, nemvárt napján meg egy sima 25ös xepil pozitív. :)
2022. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Amúgy se rendszeres a mensim úgy hogy hátha sikerült ez a hónap

Meg hát azt hittem hogy mwg fog jönni mert 2 napja volt egy pici ver csík volt a wc papíron

2022. ápr. 28. 06:33
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet értelme nincs, de úgy gondolom ez is az ő magánügye, és azért, mert valakinek ahhoz van kedve nem kell letámadni, nem árt senkinek.
2022. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. ápr. 28. 07:56
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17. Pontosan. Magánügy. Ha akar, tesztel minden nap, ha meg nem akar, akkor kivárja a késést.

Épp ezért nem értem, minek kiírni ilyen hülye kérdéseket. Főként, hogy ha azt írjuk, várjon még, azt nem fogadja el. Akkor meg mi értelme volt?!

2022. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolsó elég lett volna csak annyi hogy még korai volt tesztelni ennyi
2022. ápr. 28. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!