Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz közbe az jó ha felfelé...

Menzesz közbe az jó ha felfelé megy a hőmérséklet? Baba miatt szeretném merbi plusz lh tesztet első ilyen hónap lenne ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 18:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és hónaljba mérem
2022. máj. 3. 18:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Menzesz közben minek mérni?!?!?!
2022. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nyelv alatt mérd, ne hónaljban, pontosabbat ad a nyelv alatti hő.


2: úgy kapsz teljes hőgörbét, ha menzesz alatt is méred a hődet. szóval igenis van értelme figyelni ilyenkor is. ugyanis egy ciklus a menzesz első napjával indul, nem a menzesz végét követően.

2022. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor jo mérem tovább csak fel felé megy tegnap is kevesebb volt
2022. máj. 3. 19:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

menzeszkor inkább leesik a hő. de ez lehet amiatt is, hogy honaljban mérted. nekem az is rengeteget számított nyelv alatti hőmérésnél is, hogy pl. takaró alatt volt-e a karom.

és úgy kell hőt mérni, hogy ébredéskor első mozdulattal a hőmérőért nyúlsz, mert ha mozogsz előtte, már mást mutat. érdemes minden reggel ugyanabban az időben mérni a hőt, így a legpontosabb.

2022. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amikor még jött akkor le esett a hőm csak így napokkal később megy fel fele
2022. máj. 3. 19:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Na mára vissza esett nem megy fel felé. Még annyi hogy ez mindegy hogy reggel vagy délután mérem csak egy időben?
2022. máj. 4. 06:35
 8/13 anonim ***** válasza:

reggel kell mérni a hőt, ébredés után egyből, ahogy azt előzőleg írtam is.

délután már rengeteg dolog befolyásolja a hőt, az időjárás, mennyit voltál kint előtte, sportoltál e, feküdtél mérés előtt fél órát, vagy épp futottál, stbstb.

2022. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor azért lett alacsonyabb a mai mert reggel ébredés után mértem
2022. máj. 4. 09:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
majd következő ciklustól reálisabb lesz az elejétől kezdve. de annyira nem itt a lényeges, hanem majd az ovunál. akkor leesik a hő, majd megemelkedik. utólag fogja mutatni, hogy megtörtént az ovulacio. én a fertility friend appot használtam, nekem az volt a legjobb, jól jelölte utólag az ovut, és kb. jól is számolta előre. igaz, visszamenőleg kb 1 évre felvittem a menzeszeket, az alapján tudott számolni.
2022. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!