Baba vagy mensi?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál. 35. ciklus nap és 7. DPO. Azt mondta hogy megvan vastagodva a méhnyálkahártya. 10.9mm. Azt mondta vagy sikerült a baba vagy hamarosan megjön. A 10.9mm jó érték ha babát szeretnénk és 7 nappal ezelőtt volt ovuláció? (LH tesztel figyeltem).
2022. máj. 4. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

" Azt mondta vagy sikerült a baba vagy hamarosan megjön. "

És ezt orvos mondta, aki megvizsgált ultrahanggal, ergo beléd látott.

Tőlünk mégis mi az istent vársz?!

2022. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Varázsgömböm mond meg kérlek......


Ennél többet senki nem tud mondani!

50-50%

Nyilván ha nem lenne elég a beágyazodashoz a doki nem mondta volna!

2022. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy 28. napon ovulálsz már eleve furcsa. Mindig ilyen hosszúak a ciklusaid 40+ nap már nem igazán számít normálisnak? 11 mm-es nyálkahártya megtapadás szempontjából már jónak számít.

Az, hogy mi lesz 1 hét múlva kiderül.

2022. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1: gondoltam hogy hátha van olyan nő, aki járt ilyen tájban uh-on és hogy az ő sorsa hogy alakult…


#2: Természetesen nem is vártam többet. Én is tudom hogy 50-50%


#3: a ciklus hossza miatt fordultam orvoshoz, aki azt mondta mivel rendszeres a ciklus, van peteérés, dolgozik az agyalapi mirígy így nem probléma. Mivel azóta borult fel a ciklus hogy próbálkozunk a férjemmel.

2022. máj. 4. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

"#1: gondoltam hogy hátha van olyan nő, aki járt ilyen tájban uh-on és hogy az ő sorsa hogy alakult…"


És az ugyan mit segítene rajtad? Te te vagy, nem egy másik nő. Senki sem tudhatja, hogy mi lesz veled.

2022. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 9. DPO. Baba 🙏
2022. máj. 6. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Erősen kétlem, hogy valóban 9. dpo...
2022. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem pár hónapja Te már írtál itt, napokig magyaráztad itt az oldalon, hogy terhes vagy, hiába mondja az orvos, a teszt és mindenki hogy nem, mert te tudod és kész.
2022. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És ezt orvos állapította meg, vagy te?
2022. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Nem magamtól számolgattam. Neharagudjatok, nem volt még terhességi tesztes kérdésem csak LH-s. De nem értem miért kell mindenkinek ilyen negatívan hozzá állni a másik emberhez.

2022. máj. 6. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!