Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mäjus 1.én lett volna esedékes...

Zöldvirag33 kérdése:

Mäjus 1.én lett volna esedékes a menstruációm.A melleim borzalmasan fájnak és vasárnap óta fehér folyásom van. Ez lehet esetleg terhesség jele? 2 hete fáj a mellem és sexnél sem jó már ha a párom hozzá ér.

Figyelt kérdés

Viszont a terhességi tesztem negativ. Nem egyet csináltam.

Az elsö gyermekemnél 7. hétben járva mutatta ki a teszt hogy terhes vagyok.

Viszont a 3. héttöl kezdve jöttek a rosszul létek. Most az utolsó periodusom elsö napja Március 3.an kezdödött és 9.én ért véget.

Hétföre van az orvoshoz idöpontom, de hátha valaki tud valami okosat mondani. Ha terhes lennék esetleg akkor a 4. hét elején lennék. Anno 6 hetesen még negativat mutatott. Az orvos azt mondta hogy a szervezetem nagyon lassan termeli a Hcg hormont. Volt vagy van valaki igy?



2022. máj. 4. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

"Most az utolsó periodusom elsö napja Március 3.an kezdödött és 9.én ért véget."

Nem április?

2022. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát a negatív tesztek miatt azt mondaná mindenki, hogy nem vagy terhes, de mivel ez nem az első lenne és tisztában vagy vele, hogy lassan termelődik a hcg-d így passz.

Vagy tesztelgetsz tovább minden pár napban, vagy elmész béta-hcg vérvételre, az tuti mutatja, ha egy kicsit is emelkedett.

2022. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha áprilisra gondoltál, akkor hétfőn 5+1-nél tartasz, amikor az orvos még lófaxt sem láthat akkor sem, ha terhes vagy, szóval teljesen feleslegesen fogsz menni, ezzel remélem tisztában vagy...

Amúgy hány naposak a ciklusaid?

2022. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Meg fog jönni
2022. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Neharagudj, tényleg...´május van :D Néha azt sem tudom merre vagyok arccal elöre..:D



Hétfön van idöpontom nögyogyászhoz és kedden orvoshoz laborra. Más ügyböl kifolyolagos kontroll. Csak türelmetlen vagyok.

2022. máj. 4. 13:56
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen áprilisra gondoltam .


Nyilván sokat nem tud mondani, de nem is ez miatt mentem volna alapjáraton hanem kontrollra . Itt azért egyik napról a másikra nem nagyonn lehet idöpontot kapni. A labor is ehhez a kontrolhoz tartozik.

Azért emlékszem rá ennyire hogy mi volt amikor a gyermekemmel voltam terhes mert a doki azt mondta pszihésen vagyok túl terhelt azért vagyok rosszul . November 24 töl számolta anno a gyermekemet és ez az orvos december végén állapitotta meg hogy kimerult vagyok, de NEM terhes. Karácsonyi ebédnél megittam a savanyú uborka levét pohárból. Ekkor gyanakodtam, de mondom ok...Doki csak doki..:D Január 10.én pozitivat teszteltem. De munka miatt nem tudtam dokihoz menni csak Január végén. Akkor voltam 9 hetes terhes. Ennek már 6 éve.


Mostani helyzet ugyanez csak annyi hogy a melleim ami borzalmasan fáj,2 hete kezdödött. Akkor még nem gyanakodtam, csak annyi hogy Hétfön húzóra meg ittam a bolti meggy befött levét.

Meg ez a fehér trutyi jön belölem.

2022. máj. 4. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Hcg vérvétel. Magánlaborban azonnal fogadnak, 1 nap alatt van eredmény és kb annyiba kerül, mint egy drágább terhességi teszt. Semmi értelme itt kérdezősködni, mert nem látunk beléd. Rengeteg olyan kérdés van itt heti szinten, hogy "terhes vagyok? Hányok, émelygek rosszul vagyok", aztán kiderül, hogy negatív a teszt. Lehet premens tünetegyüttes, de lehet terhességi jelek is. Nem tudjuk. Nekem a terhességem elején bő fehéres váladékozás volt és kis kanállal ettem a dijoni mustárt. Akkor annyira nem foglalkoztam vele, hogy fel sem tűnt, csak utólag. Pl én a savanyú egyáltalán nem kívánom, nemhogy uborka levet igyak magába. Fujj.

Lényeg, menj el egy hcg vérvételre és mi is választ kapunk a kérdésedre.

2022. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én nem azt vártam hogy láss belém . Hanem a kérdésemre választ hogy volt e igy valaki. Ha te éppen nem voltál igy akkkor az is rendebn van, de én nem ezt kérdeztem. A terhesség pedig nem egy nagyon várt dolog most az én esetemben , mert daganatos beteg vagyok. Tumorom van. Igy érthetö ha minden jelre megprobálok oda figyelni és minnél hamarabb valamit kezdeni magammal. Mint irtam elöbb, Hétfön leszek a nögyogyásznál és kedden a háziorvosnál nagy laboron. A betegségemböl kifolyolagos kontrollon.


Nagyon sajnálom hogy nem lehet normálisan válaszolni hanem egyböl ez a nem látunk beléd...stb.


Nyilván nem orvosi szakvéleményt kértem...


Hanem talán valaki pont volt igy...vagy valakinek a valakije... érted gondolom :D

2022. máj. 5. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden terhesség más. Húgomnak semmilyen tünete nem volt, csak nem jött meg neki. Nekem fehér krémes folyásom és mellérzékenység volt, míg a barátnőm csak barnázott menstruáció helyett, semmi más tünete nem volt. Míg te terhesen kívántad a savanyút, én 29 hetes vagyok jelenleg és az első trimesztertől fogva hányni akarok a savanyúságtól. Érted mire gondolok??? Attól, hogy te leírod a tüneteidet és még 5-en ezt megerősítik, nem biztos, hogy terhes vagy. Ha a szervezetedben lassan termelődik a hcg, akkor az laborból lesz kimutatható. Nem is értem mi a kérdés, ha rákos beteg vagy. Ilyen esetben nem gyakorin kell kérdezősködni, hanem elmenni egy béta hcgre, hogy minél hamarabb kiderüljön. Kiss Julcsi és Nagy Mari sztorija rajtad jelen pillanatban nem fog segíteni. Ha korai a terhesség az orvos maximum felritkulást vagy megvastagagodott nyálkahártyát fog látni. Tehát ő is a labor hcgt fogja javasolni.
2022. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem kívántam a terhességem során a savanyút, csak egy alkalommal ittam meg a karácsonyi ebédnél. Jó indulatú daganatom van, viszont na. Az ember csak kérdezhet, azért lett ez az oldal létre hozva.

Mint irtam többször is hogy van idöpontom jövö hétre :D:D Hétfön nögyógyász , Kedden házi orvos aki igyis ugyis nagy labort végzett volna. De ugye irtam már ezt is.

És pontosan ilyen esetben segit Kiss Julcsi és Nagy Marcsi tapasztalata is. Hiszen azért kérdeztem mert érdekel. Interneten is ezer féle variáció van.

Ha terhes vagyok ha nem, mindenképp érdekel a téma és a tapasztalatok. Ha neked nincs, akkor nem is kellett volna kommentelni. Éppen elég idös vagyok ahhoz hogy tudjam mi a dolgom ha az egészségemröl van szó.... tehát had engedjem meg magamnak kérlek hogy azt kérdezek amit akarok és amire valóban kiváncsi vagyok. Nem minden terhesség más... minden szervezet más. Csak hogy kijavitsalak. Söt....hogy még egy példát dobjak az orvosi tudományra ... 19 éves koromban azt mondta az orvosom hogy sosem lehet gyerekem...mert baj van a petefészkemmel. Aztán... elsö alkalommal össze jött a kisfiam. Németországban pedig azt monták hogy semmi bajom nincsen, teljesen egészséges a méhem és a petefészkem.

Ezen az oldalon van annyi de annyi kérdés és az a legszebb benne hogy nem kell mindenre válaszolni amire jó szándékkal nem tudsz csak oda böfögsz valamit mert miért ne. 1 hónapja megvan mind a két orvoshoz az idöpontom... minden 3 havonta mennem kell...:D Szóval köszönöm hogy azt tanácsolod hogy menjek el orvoshoz..mindezt úgy hogy már 2x le irtam hogy megyek orvoshoz :D


Minden esetre legyen szép napod és kivánom a legjobbakat. ;)

2022. máj. 6. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!