Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt a...

Pozitív terhességi teszt a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Elkövettem azt a hibát, hogy a holnapi menstruáció előtt ma ellőttem egy tesztet. Egyértelmű pozitív, sőt, nagyon erős ahhoz képest, hogy a 30.ciklusnapon csináltam, és csak a 31.napon lenne az esedékes havi vérzés.

Ez vajon mitől lehetséges? Kicsit megijesztett, maximum halvány csíkra számítottam..



2022. ápr. 28. 10:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Itt a gyakorin sokaknak már egy héttel menstruáció előtt pozitív a tesztje, ez alapján simán lehetséges.
2022. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

1 nappal korábban csináltad, nem 1 héttel korábban.

Hidd el nyugodtan, hogy ott van az az erős második csík. Gratulálok! :)

2022. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez az ikerterhesség-mizéria ijesztett meg, remélem ez csak urban legend. 😀
2022. ápr. 28. 10:31
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

Az csak legenda!ha 10es tesztet csináltál az mindig nagyon erős ilyenkor!

Gratulálok

2022. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen az :D a teszt csak a hcg hormont mutatja ki, nem az embriók számát.

Persze ettől függetlenül lehet ikrek, de az biztos nem az erős teszt miatt

2022. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan elhiheted. A mai, érzékeny tesztek képesek már menzesz előtt is kimutatni a HCG-t a vizeletből. Nekem is már mutatta 4 nappal korábban (28 napos ciklus, ovu a 14. napon). Ráadásul nem reggeli első vizeletből, és nagyon erős csíkkal. Én is attól tartottam, hogy ikrek, de csak egy baba volt.
2022. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Aha, asszem 10-es. Meg egy predictort is pluszba 🙈 ciki, nem ciki, kicsit ráparáztam a dologra. 🙄
2022. ápr. 28. 10:36
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Predi hamar mutatja így az a mensi kimaradásra full pozi szokott lenni!
2022. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtattak! 😀 Nem vagyok nagy tesztelő, most az esélytelenek nyugalmával lőttem el reggel a tesztet, mert majd' leszakadt a derekam és fájt a mellem. De erre nem számítottam 😂
2022. ápr. 28. 10:43
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ikerterhességnek indult és 2 másodpercet se kellett várnom a csíkra ami az x-epilen ugyanolyan erős volt mint a kontroll csík a Predictoron pedig erősebb volt a kontroll csíknál a teszt csík.

Egyébként ne higgy ennek, hogy ikrekkel nagyon erős a teszt. Valakinek egy embrióval is erős. Szervezetfüggő, kinek mennyi hcg van már ilyenkor a vérében.

2022. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!