Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés nyák megjelenése...

Tojásfehérjés nyák megjelenése mit jelez?

Figyelt kérdés
A menzesz ciklusom szabályosan 30 napos. A 15.napon szoktam észlelni azt a tojásfehérjés nyákot. Amikor megjelenik ez a nyák akkor az az ovulációt közeledtét jelzi? Ha akkor vagyok együtt a párommal van esély a teherbe esésre? Vagy ilyenkor is 50-50% az esély? (Babát szeretnénk)
2022. máj. 6. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt jelzi hogy nagyon termékeny időszakban van, de ezt felnőtt fejjel illene tudni…(szerintem)🙈
2022. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Vagy*
2022. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen, elméletileg azt jelzi, és elméletileg ilyenkor van esély. És igen, ilyenkor is 50-50% az esély, mert vagy sikerül, vagy nem.

Ha most kezdtek próbálkozni, és ha netán hónapokig nem jön össze, akkor viszont kezdj majd el LH tesztelni, sokat tud segíteni.

Sok szerencsét!

2022. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen.
2022. máj. 6. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

A ciklus közepi tojásfehérjés, vagy vizes nyák azt jelzi, hogy ovulációhoz nagyon közel jársz, vagy éppen ovulálsz. Általában néhány napig tart és ilyenkor van a legnagyobb esélye a ciklus során a teherbeesésnek.

1-esnek pedig üzenem, hogy amíg nem gondolkodtunk babavállalásban és nem hallottam a termékenységtudatról, fogalmam sem volt melyik nyákom mit jelent és hogy egyáltalán normális, hogy változik a mennyisége és minősége. Nem is figyeltem erre fel sosem. Rendszeres volt a menzeszem, ennyi, pont. Pedig nem tartom hülye, érdektelen nőnek magam és ha itt leírom, hogy minden nő megérdemelné már tiniként azt a tudást, amit a termékenységtudat ad, akkor még jól le is pontoznak, mintha valami hittérítő lennék. :D

2022. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat en meg üzenem neked utolsó, hogy szerintem meg gáz hogy valaki ennyire nincs tisztában a teste működésével es azt sem tudja melyik folyas mit jelent es hogy mi a normalis. De ez csak az en véleményem.😁
2022. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Azt még hozzáteszem az előttem szólókhoz, hogy sosem 50-50% az esély.


Ovulációkor kB. 30% az esély a teherbeesésre, előtte napokban ha visszafelé nézzük folyamatosan csökken. Ciklus elejétől ovuláció előtti 6. napig és ovuláció után 2. naptól ciklus végéig gyakorlatilag 0%.

2022. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
6# Köszi, akkor nagyon gáz vagyok. És hány gáz nő van még rajtam kívül... :D
2022. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Hát ez van. Nekem akkor is ez a véleményem nem tehetek róla. Ha valaki gyereket akar azért ezeket illene tudni na.
2022. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen... éppen azt is írtam, hogy "amíg nem gondolkodtunk babavállalásban...", de mindegy. Az én véleményem is marad. Ahelyett, hogy beszólsz valakinek, mert gáz, hogy ezt sem tudja, használhatnád a saját tudásod mondjuk szélesebb körű edukációra, hogy ne legyenek olyan gáz nők, mint mi... :D
2022. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!