Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázás szerű tünetek,...

Felfázás szerű tünetek, haspuffadás. Lehet babára utaló jel?

Figyelt kérdés
Ovuláció előtt 2 nappal voltunk együtt. Utána héten kezdődött a hasszurkálás, sok pisilés, puffadás. Holnap kellene megbetegedem. Lehet baba a dologban?
2022. máj. 7. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Már megint egy beteg vagy ez már a tobbedik kérdésed? 50-50%
2022. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez az oldal nem erre van? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Amúgy nem, nem kérdeztem még ezt.
2022. máj. 7. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Válaszoltam, 50-50%,attól meg Piroskanak Jaszfenyszarun terhesseget jelzett addig Mariskanak Bekescsaban meg nem. Ajanlom a terhessegi teszt hasznalatat, sokat segít, simán kimutatja már egy nappal a "betegség" előtt ha terhes vagy.
2022. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
(mellesleg nekem a rá kovetkezo héten semmilyen panaszom nem volt még...)
2022. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hat en ezt mar reg megnezettem volna orvossal, valoszinuleg tenyleg felfaztal.

De amugy meg lehetsz terhes ettol fuggetlenul, de ovu utan 1 hettel nincsenek meg tunetek.

2022. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

"Holnap kellene megbetegedem."

Hát akkor nyalogasd a nyilvános budi kilincsét, úgy tuti összejön.

De egyáltalán miért akarsz megbetegedni? Iskolába jársz még, és hétfőn matekdoga?!

2022. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem arra gondol 6-os.Arra gondol hogy holnap kéne megjöjjön a menzeszének.Van aki így mondja hogy betegség:D

Én simán kimondom hogy menzesz,menstruáció vagy vérzés azt kész.

2022. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tájegységen szokás így hívni? Én sose hallottam még. Elég hülyén hangzik, főleg mint a példa is mutatja, tök félreérthető.
2022. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felfázás szerű tünet és haspuffadás felfázásra és haspuffadásra utal. Terhességre véletlenül se, pláne nem ilyenkor. Miért nem értitek meg, hogy ha nincs még elég HCG, akkor tünet sincs? Miért nem ez a logikusabb, mint hogy tünetek vannak le sem zajlott beágyazódás, 2. dpo meg én nem tudom még milyen képtelen időpontokban? Én is nagyon szerettem volna gyereket, de ne boruljon már el az agyunk.. Ettől függetlenül sok sikert!
2022. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid arra utalnak, hogy emelkedett a progeszteron szintje a szervezetedben... ami terhességtől függetlenül a ciklus második felében mindig megemelkedik, hogy megvédje, fenntartsa az esetleg kialakuló terhességet.
2022. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!