Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy csak...

Terhes lennék? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Május 6-án voltunk együtt párommal, nem védekeztünk mert babát szeretnénk. Ma kicsit émelyegtem, és egész nap szúrkált a méhemnél. Lehet csak beképzelem, mert én is túl korainak tartom. De érdekelnének a vélemények.
2022. máj. 14. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy terhes.
2022. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

8 nap telt el. Még HA teherbe is esnél a 6-ai aktusból, akkor is leghamarabb úgy bő 3 hét múlva érezhetnél bármi olyasmit, mint amit most terhességi tünetnek képzelsz be.

Alapvető biológiai tényeket azért nem árt ismerni. Ez a véleményem.

2022. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy terhes vagy, de teljesen biztos, hogy nem azért émelyegsz mert terhes vagy. Az émelygés a 6. hét környékén jön. Értem, hogy nagyon szeretnéd de ez türelemjáték, valószínű az agyad “játszik” veled.
2022. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 khniki ***** válasza:
18%
Rácáfolnék az előző hozzászólókra. Van már egy 2,5 éves fiam, januárban volt egy kémiai terhességem, ebben a hónapban pedig - lekopogom - úgy tűnik, sikerült a kistesó. Mindhárom esetben a 8. naptól jöttek az első tünetek (görcsölés, furcsa közérzet, különös éhségérzet). Szintén mindhárom esetben azonnal csináltam is tesztet, a 10-es érzékenységű Facelle halványan, de kimutatta. Drukkolok!
2022. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
4. Neked is csak a fejedben léteztek ezek a tünetek nem a megemelkedett hcg-től. Véletlen, hogy éppen terhes is lettél. Mindenesetre gratulálok neked!
2022. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 khniki ***** válasza:
6%
Nem gondolom, hogy bármit beképzeltem volna, sok hónapig próbálkoztunk kisfiammal és most is. Máskor nem éreztem semmit. De nem akarok neked semmit bizonygatni, nem kötelező elhinni, a kérdezőnek elmeséltem a saját tapasztalatomat.
2022. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
khniki, oké, rendben, biológiai csoda vagy, majd ajánld fel a tested halálod utánra valamelyik kutatóintézetnek, hátha kiadnak egy tanulmányt, és utána mi maradi tudományhívők is azt fogjuk vallani, hogy a nyolc napos terhességtől hány az ember lánya mint a lakodalmas kutya.
2022. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálatos, hogy annyi buta, tájékozatlan nő van 2022-ben..


Akik nem csak saját testüket nem ismerik, de a legalapvetőbb biólogiai tényeket sem.

2022. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap este együtt voltunk a férjemmel.Ma bele nyilalt a hasam alja és hányingerem van .Lehetek terhes?🤣

Ugye milyen jól hangzik a kérdés?!

2022. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek szépen legalább az alapvető biológiai folyamatoknak nézz utána mielőtt gyereket vállalsz 🥺. 8 nap után még max a beágyazódás tart. HCG termelés utána indul, tünetek pedig akkor lesznek, ha a HCG szintje indokolja. Ez általában a fogantatástól számított 4 hét, azaz a terhesség 6. hete. Lehetnek korábban is, de nem ennyivel. Általában legkorábban elmaradt menstruáció után vannak. Ilyenkor még ha sikerült is, azt a tested nem tudja és minden csak PMS.
2022. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!