Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy csak...

Terhes lennék? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Május 6-án voltunk együtt párommal, nem védekeztünk mert babát szeretnénk. Ma kicsit émelyegtem, és egész nap szúrkált a méhemnél. Lehet csak beképzelem, mert én is túl korainak tartom. De érdekelnének a vélemények.
2022. máj. 14. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

4 nekem is ugyan ez volt 7-8 dpon, amikor kb elkezdett a hcg megjelenni a szervezetemben vagy emelkedni azt nem tudom, jött az émelygés, volt egy pár kémiaim, + rendes és csak + teszt előtt éreztem ezeket.

Azért mert valakinek nem úgy reagál a szervezete mint sok másnak, még nem biztos hogy hülye.

2022. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Nem olvastam vissza a kommenteket, de a kérdésedre mindenképpen szerettem volna reagálni, mert mi is nagyon hasonló helyzetben vagyunk. Mi 4-én voltunk együtt a férjemmel, második babát tervezzük. Jövő héten lenne esedékes a menstruációm, szóval hamarosan úgyis kiderül, hogy sikerült-e vagy sem, de így, hogy már egy terhességet végig csináltam, én eléggé biztos vagyok benne, hogy most is az vagyok. Általában azért csak a menses kimaradáskor veszi észre az ember, mert amíg még nem volt terhes, nem tudja mire számítson. Én pl soha életemben nem voltam pattanásos, még tini koromban sem volt soha egy darab sem. De amikor a lányommal voltam várandós akkor az első trimeszterben és a második trimeszter elején végig tele volt vele az arcom. Ez ugye nem tipikus terhességi tünet, de okozhat ilyet a hormonális változás. Na, most 3 napja megint megjelent 3 pattanás az arcomon. Én ebből gondolom, hogy sikerült a baba. Tesztelni viszont csak akkor fogok, ha késik a mensesem. Szóval te ismered a saját tested, simán lehet, hogy észreveszed magadon a változást még a menses kimaradás előtt. Persze nem szabad beleélnie magát az embernek, de azzal szerintem semmi baj sincs, ha bizakodón áll hozzá az ember. :) Majd írd meg, hogy sikerült-e! :)
2022. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is beképzeltem magamnak a tüneteket már 1 héttel a vélt megtermékenyítés után. Valószínűleg ilyenkor annyira vágyunk rá, hogy erre van ráállva az agyunk:) aztán biztos a véletlen műve, de pozitív lett a tesztem. Most vagyok elvileg 4 hetes, 5 napos naptár szerint (ovutol számítva 17 nap telt el). Most annyit érzek, hogy rettenetesen fáj a mellem, illetve álmos vagyok. Émelygés most nincs
2022. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelt0él?
2022. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!