Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm. Szerinte...

Késik a menstruációm. Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Március 19.en voltunk egyutt a baratommal es nem vedekeztunk. Ezutan marcius 28.an megjott. Viszont azota nem volt mensim. Es aprilis 26.an kellett volna megjonnie. De majus 7.en lefekudtunk szinten ugy hogy nem vedekeztunk. Viszont mivel enyhen ittas allapotban voltunk ezert elmentunk az ugyeletre feliratni egy esemenyutani tablettat, amit be is vettem akkor. Viszont azota sem akar megjonni :/ Remelem igy nagyjabol erthetoen irtam le. Tesztet csinaltam kettot is a tabletta utan harom nappal viszont negativ lett. Letezne hogy terhes vagyok?

2022. máj. 16. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha negativ, akkor több mint valószínű nem. De ha továbbra se jön meg, menj el orvoshoz, ő megmondja a biztosat
2022. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Április 26 és május 7 között teszteltél?


Esemény utáni után úgy felborul a hormonháztartas, hogy nem meglepő ha nem jön meg.


Viszont elég felelőtlen dolog volt úgy bevenni esemény utáni tabit hogy nem győződtél meg arról hogy biztosan nem terhesség miatt nem jön meg!!!

2022. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem a ket idopont kozott. Szoval igen, eleg nagy felelotlenseg volt.
2022. máj. 16. 07:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eseményutáni egy lórúgásnyi hormon úgyhogy ne csodálkozz ha 1 ciklus most kimarad.Majd vigyázol legközelebb mert gondolom nem hiányzik ez a cirkusz.

Ja és az esemény utánit nem lehet minden alkalommal kérni mert ez nem fogamzásgátló.Írass fel fog.gátlót és nem kell idegeskedj.

2022. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!