Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve próbálok teherbe...

Két éve próbálok teherbe esni. Ősszel kiderult, hogy a normál 3szorosa a prolaktin szintem, bromocriptint kaptam rá, azóta le is ment szépen a prolaktin szint. Két napja késik, de negatív lett a teszt. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mindig pontos 26 napos ciklusaim voltak, szinte sose késett, most kis mellfeszülésem van, kb másfél hete volt egy fura deréktáji fájdalmam, mint mikor megjon, de nem tartott sokáig. Szerintetek a negatív teszt ellenére lehet, hogy baba van a késés hátterében?

2022. febr. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha két napja késik, és terhesség állna a háttérbe, akkor a teszt már kimutatná...
2022. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek az előzővel. Ha meg hosszabb ciklusod lesz az ovud mindenképp később volt mint hitted és akkor meg még nem is késik.


Ha nem figyeled az ovud lh teszt segítségévél akkor még lehet remény. De alapvetően a mai tesztek bármelyike pozitív lesz terhesség esetén 14 nappal ovu után ami egybeesik mensi napjával.

2022. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
peteérést néztek? petevezeték-átjárhatóságot? stb. csomó minden állhat sajnos a háttérben, és az, hogy menstruálsz, nem jelenti azt, hogy van is peteérésed, illetve önmagában a prolaktin rendbetétele sem elég...
2022. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban nem néztünk lh tesztet, de az utóbbi kettőben igen és 14-15. Napon szokott pozitív lenni. Míg magas volt a prolaktinon, ritkán volt pozitív lh tesztem.
2022. febr. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!