Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, terhesség lenne?

9 napja késik, terhesség lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lánynak már korábban is előfordult akár 5 napos késés is, azonban most a 9. napnál jár.

Védekezés óvszerrel, ahogy a nagykönyvben meg van írva, ellenőrzés stb. megvolt, semmi probléma nem volt.

Ma (9. napon) tesztelt egy negatívat. Megnyugodhatok?



2022. máj. 16. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha nem féltek miért irtad a kerdesedben hogy megnyugodhatsz-e a negatív teszt miatt?

Namindegy.

Mi az a kontroll hónap?

Ha nem jön meg neki menjen orvoshoz ne probálgassátok.

2022. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azóta megnyugodtunk:) Kontroll hónap alatt aktus nélküli hónapot értettem.
2022. máj. 18. 18:28
 13/22 anonim ***** válasza:

Kontroll nélküli hónap ?

A aktus nem befolyásolja sztm a menstruaciot . Inkább menjen orvoshoz hogy minél hamarabb kiderüljön a probléma .

2022. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem is gyakoriak voltak a késések. Nem volt semmi probléma. Később rendeződött. Persze, ha ez nagyon gyakori, akkor érdemes orvoshoz fordulni vele. Ha rendesen védekeztetek, nem szakadt ki az óvszer, s teszt is negatív, akkor megnyugodhattok.
2022. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Még mindig nem jött meg, lehet esedékes még egy teszt.
2022. máj. 19. 13:19
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha terhes lenne már kimutatta volna a teszt. 4 hete volt az aktus azt mondtad a teszt már 3 hétnél is kimutathatja akar de ha ennyire féltek sztm inkább menjen el nogyogyaszhoz és ott majd kiderül mert késik ennyit a mensije! :)
2022. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. máj. 19. 14:55
 18/22 A kérdező kommentje:
Teszt ugyan nincs, fog csinalni, de azota sincs semmi:/
2022. máj. 23. 12:49
 19/22 anonim ***** válasza:

Értsd már meg hogy negatív lett a teszt 9 nap késés után.

Nem értem miért nem megy el a lány orvoshoz?!

Egyből kiderülne hogy terhes-e.

2022. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem

Terhes !!!

Bár azt tényleg nem értem ha ennyire féltek miért nem megy a nogyogyaszhoz ?? Ha a szexre nem kislány akkor a nőgyógyászhoz elmenni se legyen az !!

Plusz ha terhes is lenne akkor is elkell menni orvoshoz ha megtartaná ha nem ! De hidd el hogy nincs baba !! Valami más miatt nem jött meg a mensije …

2022. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!