Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a honap is...

Szerintetek ez a honap is sikertelen igy?

Figyelt kérdés

23 -an kezdodott az elozo verzesem. Az alaphőm 36.5. 9-en leesett 36.3 ra ekkor volt termekeny nyak es fajdalom. Utana a napok igy folytatodtak:


10- 36.5

11- 36.5

12- 36.5

13- 36.8

14- 36.8

15- 36.5

16- 36.7

17- 36.8

18- 37.0


Viszont a hoeses napjan lattam a huvelyvaladekba piros szalakat amit tegnap is tapasztaltam. Most ejszaka a valadekomba lathato barnasabb resz. Szerintetek engedjem el ezt a honapot is vagy holnap azert vegyek egy tesztet? Hatha..

Bar ha a ho alapjan nezzuk akkor a mensi idoszeru mert kb a peteerest koveto 10 ik napon megjon :/ max a 12 en.


2022. máj. 19. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Ha késik, akkor tesztelj. A hőmérőzés helyett pedig inkább használj ovulációs tesztet.
2022. máj. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Megint te?
2022. máj. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszado :) mindenkepp fogok hasznalni ha ebbe a honapba nem jott ossze mert arra gyanakszok hogy tul rovid a lutealis szakasz. Viszont a remeny visszajott mert tegnapi pecsetelesbol mara mar nagyon halvany rozsaszin folyas maradt. Bar rovid a lutealis szakaszom de nem ennyire ezert is irtam ki ezt a kerdest. Remelem ez nem mensi hanem csak a kisbaba hirnoke :)
2022. máj. 20. 10:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Masodiknak meg annyit hogy lepontoztalak mert egy nem ertem a kerdesedet a masik meg ha a kerdesemre nem birsz valaszolni akkor nem is kell a kerdesem ala irni :)
2022. máj. 20. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:

5-ös


Miből gondolod, hogy ugyanaz a kérdező?


Egyébként meg nem mindegy neked? Ez egy kérdező oldal, ahol az emberek azért tesznek fel kérdést, mert választ szeretnének kapni rá. Ha téged irritál egy kérdés, akkor görgess tovább, nem vagy kötelezve arra, hogy válaszolj.


Kérdező, neked viszont azt ajánlom, hogy gondold végig, mit írsz ki máskor egy-egy számodra nem tetsző válaszra. Attól, hogy az 5-ös érdemben nem tudott felelni a kérdésedre, csak kötözködni, még nem kell felvenni a kesztyűt és visszaszólni személyeskedve. Az, amit az 5-ösnek írtam, rád is vonatkozik. Ha valaki kötözködik csak veled és az nem tetszik, egyszerűen csak görgess tovább.

2022. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődhet itt orvos helyett, csak akkor nem kell rinyálni, ha évek múlva se lesz terhes
2022. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!