Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor sikerült a teherbeesés...

Mikor sikerült a teherbeesés akkor is ugyan úgy jelen voltak a menzesz tünetek ? Ki mit érzett ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem éreztem. az elmaradt menstruáción kívül semmi tünetem nem volt a 6. hétig
2022. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi különbség. 6. hét után kezdődtek enyhe tünetek, de ez is kimerült enyhe émelygésben meg elnehezedtek a melleim. Nekem ennél erősebb tüneteim később sem lettek mondjuk.
2022. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak soha menzesz tüneteim, szóval nincs mihez viszonyítanom :D Ugyanakkor az első terhességemnél kb az ovulációtól kezdve már érzékenyek lettek a melleim, feszültek és kb attól fájtak, ha ránéztem a tükörből, de ezen kívül a 6. hétig tényleg semmi. A második terhességemnél még ennyi sem volt, egyszerűen csak nem jött meg.
2022. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt.
2022. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi különbség, 6 hetesen kezdődött a fáradtság, 7 hetesen az erős hányinger és szagundor, ami a 14. hétig kitartott.
2022. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
PMS tüneteim voltak ahogy szoktak lenni plusz szédelegtem.
2022. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi extra tünet.Mindjárt megjön érzés az volt meg egyszer egy enyhe hányinger de csak egyetlen egyszer 6 hetesen.

Fáradékonyabb voltam,hamarabb elaludtam este,melleim kicsit érzékenyek voltak dehát ezek a dolgok néha előfordulhatnak.Puffadtam de azt a nagyobb étvágyamnak tudom be ami rám szokott jönni amúgyis időszakosan.Derékfájás volt még néha de az menzesz idején is nálam szokott lenni.

Nem tudom mi lett volna később mert sajnos elhalt 6 hetesen a terhességem:(

2022. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

A beágyazódási vérzést kihagytam.Barna folt volt a tisztaságin menzesz előtti napon és aztán semmi.

#7

2022. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

7es sajnálom..://

2022. máj. 19. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tüneteim voltak, mint mensi előtt: cici fájdalom (kicsit erősebb, mint szokott), mindjárt megjön érzés, feszült állapot. Ami más volt, hogy néha elszédültem. A 6. héten jelentkeztek a durva tünetek.
2022. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!