Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi okozza, hogy menzesz előtt...

Mi okozza, hogy menzesz előtt egy héttel minden hónapban elkezd görcsölni a hasam, és jön a vizes folyás? Vagy ez normális? Két éve nem sikerül a teherbeesés, és ilyenkor már mindig tudom, hogy meg fog jönni.

Figyelt kérdés
Nagyon sok vizsgálatunk volt, mindketten egészségesek vagyunk. Hormonok rendben, évente többször is nézik.

2020. ápr. 16. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pms. Szedj barátcserje kapszulát, az rendbe hozza ezeket a tüneteket és a teherbeesést is segíti.
2020. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál...két hónapja hagytam abba a barátcserjét, amit 3 hónapig folyamatosan szedtem, és akkor közben még állandóan barnáztam is. Úgy tudom hosszabb ideig nem ajánlatos szedni.
2020. ápr. 16. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont azt hallottam, hogy 3 hónap után kezd el igazán hatni. Én szeretném szedni, mert van, hogy a peteéréstől kezdve, vagyis a mensim előtt 14 napig nagyon rosszul vagyok. Nemcsak fizikailag (vizesedek, puffadok, sokat kell mennem pisilni, rosszul alszom), hanem lelkileg is megvisel az az időszak.
2020. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem endometriózis okozott nagyon kellemetlen tüneteket,igaz nekem a peteéréstől egészen a menzeszig. Hatalmas,puffadt has, fájdalom,szurkálás
2020. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a minden rendben? Miket néztek eddig és azoknak mik lettek az eredményei?
2020. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam 3. napi hormon sor, átjárhatósági vizsgálat, IR 1,8, PCO nincs, pajzsmirigy jó, teljes vérkép szintén...egyedül a tesztoszteron és a dhea kicsit emelkedett, de három orvosnál jártam, és egyik se foglalkozott vele...páromnál sperma vizsgálat, az Ő eredménye is az orvosok szerint tökéletes. A korunk miatt viszont biztos hátrányos helyzetben vagyunk.
2020. ápr. 17. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Nálam is szokott hasonló lenni, enyhén görcsöl, puffad rettenetesen, szúrkálgatnak a petefészkeim , a hangulatom ingadozik, a libidóm a 0-val egyenlő és sorolhatnám.

Nekünk 10 hónapja nem jön össze..

2020. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah amúgy nekem folyásom nincs, igazából az alapból sincs nagyon.
2020. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 37, a párom 50, és már két éve lesz, hogy próbálkozunk. Neki már van gyereke, nekem sajnos nincs, de kivizsgáltak mindkettőnket és minden rendben. Valószínűleg nekünk már csak inszem vagy lombikkal lehetne.
2020. máj. 11. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!