Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Becsaphat a testem? Hosszú

Becsaphat a testem? Hosszú

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát, lassan egy éve próbálkozunk.

Szedtem méhpempőt, barátcserjét, gynex cseppet, hátha elősegíti a gyermekáldást.

Sajnos nagyon rendszertelen a menstruációm, igaz már szinte minden hónapban megjön, de nem pontos illetve változó hány napig tart. (Természetesen több orvosnál is jártam ezzel a problémával)

A férjemmel nagyon sokat vagyunk együtt, mondhatni minden nap.


Ebben a hónapban 1-én volt pecsételő vérzésem, a hasam egyáltalán nem görcsölt (pedig nagyon erősen szokott) nagyjából 2-3 napig tartott, ilyen rózsaszínes-barnás pecsételés, kis mennyiségben.

Úgy voltam vele, akkor biztos most ebben a formában jött meg (a fentebb leírtak alapján).

Viszont nagyjából egy héttel ezelőtt elkezdett nagyon hányingerem lenni, főleg reggel és este. Reggel eszméletlenül nagy éhségre ébredek.

15-én sütöttem bacont, amit imádok, viszont borzasztóan rosszul lettem a szagától, így megenni sem tudtam.

16-án sajnos nem reggel, hanem napközben csináltam egy gyógyszertárba vásárolt Hightop Biotech Co.nevű tesztet, ami szerintem negatív lett, mert a kontrollcsík erősen látszott, viszont a tesztcsík nem fehérré vált, mint a többi tesztnél, hanem az egész elmosódott rózsaszín volt.

Azóta nem mertem még egy tesztet csinálni, őszintén félek, hogy tényleg negatív.

Pár napja időszakosan görcsöl a méhem, olyan megjön érzésem van és eléggé feszítő, egy kicsit érzékeny a mellem is.

A rosszullét és a szag érzékenység még mindig fenn áll.

Nem tudom mennyire lenne köze a terhességhez, de tegnap este és ma reggel tompán fájt a fejem és eléggé szédülök is.

Úgy érzem terhes vagyok, de lehet annyira vágyom rá, hogy csak ezt akarom érezni.


De arra gondoltam, ha már a hónap elején "megjött", akkor nem jöhet meg még egyszer ebben a hónapban nem?


Szerintetek lehetséges lenne a terhesség?


Túl korán tesztelhettem?

Mikor teszteljek újra?

Milyen tesztet ajánlotok?


Elnézést, hogy hosszúra sikeredett.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. máj. 20. 08:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani. Csinálj egy rendes tesztet.


Hány nsp volt az utóbbi időben a leghosszabb ciklusod? Mikor volt utoljára (rendes) menstruációd?


A tünetekre ne adj. Azt, aki szeretne simán bemeséli. A barnázás inkább hormon problémára utal, amit ha terhes vagy kezelni kéne gyorsan. Szóval csinálj új tesztet.

2022. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tesztelj mert jobb mint ez a bizonytalanság,nem?

Most ez így jó hogy azt se tudod mi van?

2022. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A pecsételő vérzés, ha beágyazódás miatt lett volna, az nem tart általában napokig. Ha tüneteid vannak, akkor már a teszt is pozitív kéne hogy legyen. Próbálj meg 10-es érzékenységű tesztet venni (nem tudom, hogy az általad vásárolt milyen volt), és ne áztasd el. Akkor biztosabb eredményt kapsz. Nem is muszáj várni vele reggelig, csak 1 3 órát ne pisilj. Nem tehetsz mást, mint hogy újra tesztelsz. És a fő kérdésre válaszolva, igen, "becsaphat" a tested sajnos.
2022. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Van esetleg képed a tesztről?

Ne félj a teszteléstől, szerintem a bizonytalanság rosszabb. Érdemes lenne reggeli vizeletből is tesztelni, egy 10-es érzékenységű tesztel. Nekem a dm-es prima teszt és a predictor egyértelmű pozitív lett, az ovuláció utáni 9. napon.


Ha nagyon biztosra szeretnél menni, lehet, hogy jobb lenne egy HCG vérvétel. Ott nincs olyan, hogy nem egyértelmű.


Szorítok neked, jelentkezz majd, hogy mi újság:)

2022. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik ciklusnapon tartasz?
2022. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Tesztelnék, de mikor?

Lehet hétfőn még korai volt.


Sajnos nem tudom hányadik ciklusnapon tartok, nem tudom hogyan kell számolni. :(


Március 19-22-ig volt ezt követően Április 25-27-ig volt menstruációm.

Mind a két hónapban nagyon görcsöltem, és elég sok vér távozott. Tehát rendes menstruáció volt.

2022. máj. 20. 09:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ezek alapján én jövőhét közepe tájékán teszteknek újra
2022. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet!!!
2022. máj. 20. 09:43
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kicsit fejben tegyél rendet. Nagyon rá vagy görcsölve, mindennap szexeltek, szedsz mindenféle hülyeséget. A méhpempő kb semmit sem ér ilyenkor.

Egyszerűbb lenne inkább csináltatni egy vérképet hormonokkal (ha még nem volt) hogy legalább tudd az rendben van-e.

2022. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Első ciklusnap az, amikor megjön a vérzésed (rendes piros). Onnantól nem olyan byonyolult számolni.

Ma vagy a 26. ciklusnapon. 30. napon már tesztelhetsz, ha addig nem jön meg.

A "tüneteidet" nem terhesség okozza.

2022. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!