Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel korábban mutassa a...

Mennyivel korábban mutassa a teszt ha sikerült ez a hónap ?

Figyelt kérdés
10es one step terhességi teszt mennyivel mutatná nem várt előtt??
2022. máj. 20. 11:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a tesztet nem ismerem, de másik két fajta 10-es tesztet próbáltam már. 3-4 nappal előbb már mutathatják, de érdemesebb kivárni, hogy késik- e a menzesz.
2022. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es teszt érzékenységéből adódóan képes a fogantatást követően akár már a 10. napon is pozitív eredményt mutatni. Ha tudod az ovulációd időpontját, akkor onnan számolva 10. napon már használható a teszt és meglehetősen biztos eredményt fog adni.


Ha nem tudod az ovulációd időpontját, akkor a következő esedékes menstruációd napjától visszafele számolva kb. 3-4. napon érdemes tesztelni először.


Azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy az idő előtti, tehát kimaradt menstruáció előtt történő tesztelés eredménye nem tekinthető biztos eredménynek. Ha pozitívat tesztelsz, abból még lehet kémiai terhesség, ezesetben hiába pozitív a teszt, néhány napos késést követően meg fog jönni a menstruációd. Ha negatívat tesztelsz, az pedig még nem feltétlen negatív, előfordulhat, hogy még túl kevés a HCG a szervezetedben és ezért nem mutatja ki. Szóval bármi is az eredmény, biztossá csak akkor válik, ha a menstruációd valóban kimarad, vagy megjön.

2022. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes előtte


De leghamarabb az ovuláció után 10 nap, de az sem biztos… ( ez kb a várható mensi előtt 4 nap)


De nekem a mensi napján a 10-es teszt is extra halvány volt.

2022. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom mikor volt ovuláció ha volt is
2022. máj. 20. 11:33
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Nekem a nemvárt előtt 6 nappal már erős pozitív lett, mondjuk nem ez a márka, de szintén 10-es. Én figyeltem az ovut lh tesztel, a 9. dpo-n voltam
2022. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellene megjönnie?


(2-es vagyok)

2022. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem egyszerubb akkor tesztelni, amikor kesik?
2022. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%

7-es, nem az volt a kérdés, hogy mikor egyszerűbb.


Kérdező, a nem várt napja előtt 3-4 nappal már tesztelhetsz ilyen érzékenységű teszttel. Nekem a tapasztalat az, hogy a One Step teszt halvány akkor is, amikor már más tesztről leugrik a második csík. Ha tudsz, akkor vegyél Facelle-t, az is 10-es.

2022. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Hetes. Dehogy egyszerűbb. Egyértelmű válasz birtokában nagyon nehéz a neten rinyálni😀
2022. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a One Step 10-es teszt menzesz előtt 5 nappal ilyen lett.


[link]


9. DPO volt, követtem az ovut LH tesztel.

2022. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!