Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban vagy 1-2 hónappal...

Márciusban vagy 1-2 hónappal később szeretnék teherbe esni (a munkám miatt). Mennyivel hamarabb kezdjünk el próbálkozni, hogy tavasszal összejöjjön a baba? Átlagosan hanyadik hónap után szokott összejönni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek azonnal, van akinek 9 év múlva. Változó nagyon. Olvasni itt olyat, hogy kivizsgálták a párt, minden rendben volt, peteérés, spermamozgékonyság, átjárhatóság, stb.. mégis amikor 2 éve próbálkoztak, akkor jött össze.
2008. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, lehet hogy rögtön sikerül, lehet hogy csak hónapok múlva. Nekünk már volt egy babánk, akit 12 hetes terhesen elvesztettünk. Utána nem akartam egy ideig másikat, a párom nagyon akart. Egy idő után úgy voltam vele, hagy jöjjön, és nem védekeztünk 4 hónapig, akkor nem sikerült. Ezután ismét úgy gondoltuk, várunk egy kicsit, de egy nap úgy mentem haza munkából, hogy mindennél jobban babát akarok! Nekiláttunk aznap este, és rögtön sikerült! 15 hetes terhes vagyok.
2008. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták nem sok esélyt adnak arra,h terhes legyek.4 év nemvédekezés után,megtudtam,h cisztám van.Ezt meg is műtötték,utána kivették az egyik petefészkem,mire a másikon kezdett nőni a ciszta.Azt gyógyszerrel kikezelték.Amikor meg nem volt cisztám,2 hónap sem kellet és terhes lettem.Üdv:34 hetes kismama
2008. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg teljesen egyén függő, hogy kinek mikor sikerül teherbe esnie! Annyi minden befolyásolhatja a dolgot, amiről esetleg az ember nem is tud, vagy tőle függetlenül történik!

Nekünk első próbálkozásra összejött a baba, ráadásul akkor, amikor "elméletileg" nem is volt jó az időpont!

Sok sikert nektek!

2008. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!