Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Micsoda ez? Menstruáció vagy...

Micsoda ez? Menstruáció vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruáció április 23-26ig tartott. Párommal csak április 30án voltunk együtt. Rá kb 1.5 hétre mellfájdalom jelentkezett ami eltartott egészen május 18ig. A következő menstruáció május 20an kellett volna. Én minden hónapban menstruáció előtt 3-4 nappal barnázok ami a menstruáció napján véresre vált.

Most azonban egy nagyon kicsi barnás pötty lett 19en a tisztasági betèten. A mai napig van barnás folyásom. Ami bár több lett nagyon minimális vérrel. Értsètek úgy hogy a tamponnak a negyede olyan körülbelül S inkább barnás. Bocsánat hogy ilyen részletesen írom le.

Május 19en délután csináltam tesztet ami negatív lett.

De soha nem volt ilyen velem mióta megvan a menstruáciom hogy nem jön meg rendesen.

Van már 2 gyerekem de mikor velük lettem terhes akkor nem jött ilyen barnás sem az esetleges menstruáció idején.

Bár mindkét terhességem elején (az elsőnèl kb a 7-8.heten vèreztem kicsit. A másodiknál meg a 12-14.heten. akkor azt mondták hogy hematoma miatt.)

Természetesen ha ilyen marad a barnázás akkor megyek orvoshoz.

Köszönöm szépen ha segítsetek mert jelenleg nem igazán értem mi történik velem.



2022. máj. 21. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idővel az aktus után már bőven kimutatná a teszt, nem vagy terhes.
2022. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem terhesseg. Most ilyen formaban menstrualtal. De kivanom hogy ne igy legyen!
2022. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg csak egy enyhébb menstruációról van szó inkább. Bár elő szokott fordulni minimális vérzés gyakran pont az esedékes menstruáció időszakában a terhesség korai szakaszában, mivel azt írtad, hogy csak 30-án voltatok együtt, szinte kizárt, hogy baba van a dologban.


Biztonság kedvéért, ha nem jön meg rendesen néhány napon belül, akkor azért csinálj még egy tesztet, de szerintem nem vagy terhes.

2022. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem az a fura hogy 14 éves korom óta nem volt ilyen mestruaciom.

És lehet már beszéltem de nem is olyan érzésem van..

2022. máj. 21. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, akkor menj el orvoshoz, ő meg fog nyugtatni téged. Ennél többet nem tudok tanácsolni, ha az nem nyugtat meg, amit leírtam.
2022. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj. Csak ilyen még nem fordult elő velem. Köszönöm szépen a segítséget.
2022. máj. 21. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Csinaltal azota tesztet?
2022. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!