Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai a kérdés de ma délután...

Korai a kérdés de ma délután voltam együtt a párommal, úgy 2-3 órája. Nagyon várnánk már a babát így most nem használtunk semmilyen védekezési módszert. Kérdésem hogy (a lehető) leghamarabb mikor csináljak majd tesztet?

Figyelt kérdés
Holnap lesz konkrét peteérésem a mensim 7.re várható (amit nyilván most nem várunk). A most hétvégi teszt gondolom korai jövőhét eleje vagy vége felé már kimutatja? Hallottam szuper érzékeny tesztekről melyik lenne a legérzékenyebb. Milyet vegyek ami nagyon hamar kimutatja?

2022. máj. 23. 18:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elsőre nem sikerült,nem meglepő.Mi már évek óta próbálkozunk,inszemniációk és lombikok vannak mögöttünk sikertelenül.Akkor én mit szóljak?Vetélésem is volt már.Nem kell ennyire ráfeszülni.Majd sikerül.Ha nem akkor meg úgy kell lennie.Legyél nyugisabb kicsit.
2022. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!