Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz sperma eredmény után...

Rossz sperma eredmény után lehetséges a terhesség természetes úton?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi volt rossz a leleten és mennyire. Lassúbb spermiumok mellett lehetséges, ha nincs spermium akkor nyilván nem.
2022. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is spontán sikerült, de sokat vártunk rá, 4 évet.
2022. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Millió körüli volt, és ők sem a legjobbak, de sikerült 1 év alatt 1 vetélés után.
2022. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
vannak spermiumok amik élnek
2022. máj. 24. 05:50
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat segít a spermaképen,ha el kezd szedni a párod vitamint!Pl.fer14,folandrolt.
2022. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Vagy ezt!

2022. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Páromnak is rossz volt a sperma képe, mennyiség és mozgás terén is, 3 hónapja azt írta az orvos, hogy nem lehetetlen spontán, de jelen pillanatban csak ICSI reprodukciós eljárással lehetséges a teherbeesés. A nem lehetetlent csak azért mondta, mert előtte hosszú évek próbálkozása után teherbe estem, de a 6.héten spontán abortuszom volt.

A vizsgálat után kapott baromi erős antibiotikumot, illetve javasolt (sajnos államilag nem támogatott)gyógyszert, hogy mit szedjen legalább 90 napig, el kellett hagynia az alkoholt teljesen, illetve javasolt más gyógyszert is egyéb más problémára. Lehet, hogy hatalmas mazlink volt, már csak azért is, mert már nem huszonévesek vagyunk, de úgy néz ki, sikerült újra a baba, jelenleg 4+3 hetes terhes vagyok. Ez még nagyon az eleje, még semmit nem lehet biztosra venni, de mi nagyon reménykedünk, hogy ezúttal minden úgy alakul, ahogy szeretnénk.


Szóval, lehetséges a rossz spermakép mellett is természetes úton terhesség, remélem, sikerül nektek is!

2022. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok ♥️♥️ és koszonjuk szepen :).

A mennyiseggel meg talan baj nem is lenne inkabb a mozgas ami szinte alig van :(

2022. máj. 27. 10:29
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem korai petefészek kimerülés gyanúja miatt eleve lombikra akartak küldeni, erre jött a férjem rossz eredménye, ami tovább csökkentette az esélyeinket. Az orvosa megnyugtatásul azt mondta, hogy bár antioxidánsok szedésével javítható a spermakép, a lombikhoz még elég az, amije van. Akkor jött a Covid, bezárt a meddőségi. Én szedtem a javasolt 1g Q10-et a petefészek élénkítésére, férjemnek összevadásztam egyesével a legjobban hasznosuló antioxidánsokat, mint pl. komplex E-vitamin. Aztán rá 3 hónappal úgy kezdtük az együttléteket, hogy csak tüszőrepedéskor, ha érzek ilyet. Előtte 1-2 hét önmegtartóztatás. Második hónapban összejött, tehát diagnózistól nézve az 5. hónapban.
2022. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!