Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt itt olyan anyuka aki...

Volt itt olyan anyuka aki ikreket szult termeszetes uton? Ilyen lehetseges?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges. Én szülésznőként szemtanúja voltam egynek ahol még gátat sem metszettek és varrni sem kellett. Ehhez kell egy jó szülésznő illetve orvos. Persze sok mindentől függ h szülhetsz e de a lehetőség fent áll, illetve én ebben az eseben pestre mennék szülni!
2019. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Amikor én szültem, akkor is volt egy anyuka, 2 három kiló körüli fiút szült, természetes úton.
2019. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Sok ilyen anyukát ismerek. Amikor en voltam bent ikrekkel hónapokat kórházban, akkor barátnőm termesztés úton szült ikreket, 3 óra alatt vajúdással együtt. Bemehettem hozzájuk a szülőszobara, esküszöm még fáradtnak se tűnt. Én anno rosszabbul néztem ki, amikor az egyke babámat szültem. 😂 Sőt harmasikres anyukát is ismerek, aki természetes úton szült 3 babát. Ez persze ritka mint a fehér holló, én is császárral szültem.
2019. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Barátnom 1 éve szült ikreket, terszemetes úton, a tetejébe elég vékonyka, kis termet csaj. :)
2019. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
4es katyvaszát csak én nem értem?
2019. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én. Este 3/4 6-kor elfolyt a magatvíz, 6 után itt volt a mentő, 6-15-kor a kórházban voltunk, 6-30-kor, és 6-35-kor meglettek természetes úton.
2019. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze. De alap feltétel, hogy legalább az "A" baba koponyafekvésű legyen. De szerintem a legtöbb helyen csak akkor mennek bele, ha mind a kettő fejvégű.
2019. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem anyukám a tesomékat (ikrek) természetes úton szülte.
2019. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem az egyiket sikerült természetesen megszülni, ő fejvégű volt, másik baba pedig faros. Nálunk ez nem indokolta a császárt. Ahogy a nagyobbik fiam kint volt, a másik fiam keresztbe fordult, köldökzsinór előreesett, nem volt választás. Rohantak császározni, gyorsan elaltattak. Fél óra van a két gyerek között. Ma már 20 évesek.
2019. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is olyan van a családban, ahol az első a kapun, a második az ablakon jött ki :) Viszont ez így meg sajnos dupla szívás.
2019. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!