Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok, hány kg fogyás után...

PCOS-ok, hány kg fogyás után sikerült a baba? Mennyiről indultatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

9 kg, de méhen kívüli lett.

Utána még lement 3 kg, ezt sikerül tartani is. 96 kg-ról indultam.

2010. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam 3 éve állapították meg a PCO-t. 1 év alatt fogytam 25kg-t diétával, mozgással és reductillal-az endokrinológus írta fel, hmm azóta pedig betiltották. Inzulinrezisztenciám is van, nem tudom miért nem kaptam metet. Szörnyű volt, mert óránként tudtam volna és tudtam is enni,ezért ez az óriási kiinduló súly.

Ekkor lettem 115kg és teherbe estem(a fogantatás előtt 1 hónappal a doki közölte, hogy ne álmodozzak spontán terhességről), mindenféle gond nélkül kihordtam a fiamat, még terhességi cukrom sem volt!

Fél éve próbálkozunk a férjemmel újra, a nőgyógyászomnak hála kapom a merckformint 3 hónapja és fogytam 3 kg-t, nincs az a "mindjárt rosszul leszek, ha nem ehetek vmit érzés", a ciklusom pedig óraműpontosan 30 nap, azt mondta, hogy peteérésem is van(nézte UH-n). Bízom benne, hogy összejön a kistesó.

Remélem, tudtam segíteni!

2010. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. szept. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!