Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ondó nem jutott a...

Ha az ondó nem jutott a hüvelybe csak a puncira és a hüvelybemenetre akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. jan. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély. Az a nagy kérdés hogy a ciklusod hanyadik napján vagy. Általában a 13-15 nap a peteérés ideje. De persze mindenkinél más, és akkor még ott van a spontán peteérés is orgazmus hatására. Szóval legközelebb védekezzetek!
2008. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybemenetre jutott az ondóból, simán lehetsz terhes. Ha késik 1-2 napot a vérzésed, csinálj tesztet. Ha pozitív, menj dokihoz. Szerintem oda vidd magaddal a fiút is. Sajnos épp ezért mondogatják a tapasztaltak, hogy a petting alatt is gondolni kell a védekezésre. Ha már a barátod nem hajlandó óvszert használni, meggondolandó nem kellene e neked tablettát szedned. Még mindig jobb, mint az abortusz.
2008. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kis fickók imádnak úszni,és szex közben pedig ott eléggé nedves minden.Ergo,lehet beevickéltek.De akkor miért nem legalább a hasadra élvezett könyörgöm?!MEg miért gumi nélkül?!Én tudom,h a szenvedély meg ilyenek,de még szilveszter este is lehet óvszert kapni,ha nincsen nálatok.Bár én süldőbanya koromban mindig hordtam a táskámban,pénztárcámban egyet,mert bármi megeshet.Én azt tanácsolnám,ha tényleg ilyen friss a dolog,akkor holnap menj el egy nőgyógyászhoz és irass fel 72 órásat.(Momentán holnap ez legyen az első dolgod.)Inkább egy felborult hormonháztartás,mint egy nemkívánt gyermek.
2008. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
IGEN LEHETSZ TERHES !
2009. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!